Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bixente Lizarazu dzieli się rzadkim zdjęciem swojej córki Uhainy: Claire Kim dotknęła

Jeśli zaczniemy dobrze poznawać Tximistę, przystojnego syna Tximisty Bixente Lizarazumistrz świata 98 ​​wciąż trwa w młodości Ohina O czym jeszcze niewiele wiemy, poza tym, że urodziła się w sierpniu 2008 roku i dlatego ma dziś 13 lat. Młody wiek córki piłkarza i Claire Kim, z którą jest w związku od lipca 2006 roku. Piękny i długi związek dwóch gwiazd, które w pełni chronią swoją prywatność i które rzadko widuje się razem na portalach społecznościowych. Très actif sur Instagram, le grand copain de Zinedine Zidane est un fou de sport et il n’hésite pas à partager des moments de vie lorsqu’il part en montagne ou qu’il va faire de la plongée sous-marine avec son père et córka.

Stając się konsultantem po swojej karierze, Bixente Lizarazu jest filarem TF1, gdzie komentuje mecze i uczestniczy w programie Telestopa Ze swoim kolegą i partnerem, Grégoire Margottonem. Zakochany w swoim regionie, Kraju Basków, często tam wraca i na pewno spędza wiele dobrych chwil ze swoją córką Ohiną, gdy tam jest. Na swoim koncie na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 230 tys. subskrybentów, były piłkarz przeżywa od tego czasu chwilę nostalgii.Jedną ze swoich wyjątkowych chwil podzielił z córką. Zdjęcie wydaje się mieć kilka lat, ponieważ Ohina jest młoda i wydaje się, że ma około 4-5 lat.

Świetny dzień dla dwojga na plaży?

„ojciec i dziewczyna”po prostu dodaje Bixente Lizarazu komentując to samo Piękny czarno-biały obraz. Powyżej przystojny baskijski dzieciak w kapeluszu na głowie i czarnej koszuli trzyma córkę za rękę i Duet patrzący na morze z plaży?. Zdjęcie, które najwyraźniej uszczęśliwiło Claire Kim, odkąd znaleźliśmy 46-letnią aktorkę i piosenkarkę wśród tysięcy internautów, którym to zdjęcie się spodobało. Zresztą jedno jest pewne, rodzice dobrze wybrali imię córki, Uhaina to po baskijsku fala.

READ  Polska dostarczyła Ukrainie broń o wartości 1,6 mld dolarów