Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – ZAPISZ SIĘ NA NAGRODĘ TERPSICHORE 24 CZERWCA 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Obraz Intello De Chenu

Ponieważ na Prix Hygica nie ma wystarczającej liczby starterów, kwintetyści będą musieli popracować nad Prix Terpsichore. Na tym spotkaniu dla 4-latków, IGREC DE CELLAND To będzie nasza preferencja. I z różnych powodów.

6 IGREC z Sealand : Polecam osiem podium, w tym cztery sukcesy w 14 wyścigach. Został zachowany tej zimy, a teraz znajduje się w fazie wzrostu. Ponadto dotarł już na Grande Piste de Vincennes i po raz pierwszy wystąpi bez butów, a za sterami zasiądzie Eric Raffin. Nasz ulubiony.

13 INTELLO DE CHENU (Zdjęcie) : Nie powinniśmy go oceniać pochopnie po jego niedawnej dyskwalifikacji w Vincennes, zwłaszcza że podpisał już dwie trzecie na proponowanym torze. Z drugiej strony ma 1’12”8, najlepszy czas peletonu na torze, który ma dla nas znaczenie. Kupuj z ufnością.

12 W tajemnicę : Od czasu przybycia do stajni Guillaume Huguet w zeszłym roku zarobił prawie 50 000 euro i podpisał cztery zwycięstwa. Ponadto właśnie poprawił swój czas w nowoczesnym pięcioboju w Vichy. Nie ma wątpliwości, że zaczyna się tutaj w Vincennes od mocnych pretensji.

11 IPALIO : Jego ostatnie dwie publiczne trasy sprawiły, że zajął najwięcej drugich miejsc. Dowód dobrego stanu. Właśnie minął dzisiaj dwóch swoich rywali, 10 czerwca na tym 2700-metrowym torze, dużym torze. Nic tu nie stoi na przeszkodzie, aby potwierdzić z jego strony. Zwłaszcza, że ​​będzie boso.

7 Invictus Madryt Trzeba przyznać, że ten syn Bold Eagle nie opuścił tej pozycji jako zwycięzca od zeszłego lata. Jednak podchodzi do tego wyścigu z pełnym posiadaniem swoich środków. Dowodem na to są jego ostatnie trzy miejsca na trzecim miejscu, więc 10 czerwca na tej trasie zdobył bramkę. Wystarczy, że w tej loterii wywalczy mu dwóch logicznych zdobywców.

16 nieskończonych cytryn : Jej ostatnie wyniki w Enghien i Vichy świadczą o dobrym poziomie formy. Skuteczny boso i mający duże zaangażowanie w to spotkanie, ma środki, aby dobrze odpowiedzieć na poprzednie nazwiska.

READ  Czy to mistyfikacja? Niektórzy na Węgrzech i w Polsce mówią o wyjściu z Unii Europejskiej

8 Obrona i notatki : Po trzech eliminacjach w pierwszych trzech rundach roku finansowego 2022, w tym roku dołączył do Romaina Direux. Trzecia w Vichy w zeszłym miesiącu i druga, odkąd była w Engin, wróciła do Vincennes z uzasadnionymi roszczeniami, przynajmniej co do miejsca.

5 w kolorze czerwonym : Jego ostatnia wycieczka w Laval nie powinna być rozumiana dosłownie, ponieważ tego dnia był na torach i był to wyścig powrotny. Po umieszczeniu siedmiu miejsc na podium w trzynastu wyścigach, jego przychylność na proponowanym torze była już widoczna, tutaj wydaje się, że jest w stanie sprawić, by ludzie znów o nim mówili. Nieufność dominuje.

Jeśli nie: 10 źródeł Idaho

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Stephena Davy’ego

Baza
6 IGREC DE CELLAND
13 INTELLO DE CHENU
Regularne kursy
12 w zapomnieniu
11 IPALIO
7 Invictus Madryt
na zewnątrz
16 Nieograniczona cytryna
8 rachunek i notatki
5 w czerwonym

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
6 – IGREC Sealand

cios w serce
13 – INTELLO DE CHENU

szalony moment
11 – Ibalio

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


INTELLO DE CHENU przed obiektywem!

Właśnie udoskonaliwszy swoją żelazną formę w celu osiągnięcia idealnej więzi, Intello de Chenu Wcześniej nadal dobrze radziła sobie na silnych stawkach, w których doszło do znacznych cięć. Po odkręceniu bagażnika tym razem ten colt który potrafi wszystko w przebiegu wydaje się być w stanie z powodzeniem ponownie w tym podłączyć Wydarzenie ZE5. Jednak opozycja będzie jakościowa, zwłaszcza przy nominacjachIbaliodla których zdejmowanie butów było największą korzyścią i dla których dwa ostatnie miejsca dobrze wróżą na przyszły sukces na tym poziomie, Źródła Idahoktóry został dopracowany po dwóch wyścigach z powrotem do szkoły i który z pewnością zrobiłby „duży plus”, chodząc po raz pierwszy boso, oraz Zgadzam się z Sealandktóra została oszczędzona od początku swojego istnienia, która zbliża się do tego wpisu po dwóch dobrych wyścigach z powrotem do szkoły, w której również po raz pierwszy będzie boso. Nieograniczona cytryna Wciąż na dwóch zamaskowanych pokazach bez żelazek i pokazie w tej samej konfiguracji oznaczającej ten pozytywny wpis, będzie miał zamaskowanych sponsorów. po przerwie zimowej, Invictus Madric Od powrotu na tor w zeszłym miesiącu ma atrakcyjną twarz i jest w najlepszej formie. w mistyce Pokazał wspaniałe rzeczy na Bliskim Wschodzie i mógłby konkurować na tym poziomie, gdyby przystosował się do dużego toru. Etono de Melak Zwiększa moc na wyścigach i może sprawić niespodziankę, biorąc krótki kurs.

READ  Camelot: Bruno Salomon jest „bardzo rozczarowany”, że nie pojawił się w filmie Alexandre Esther

Wybór ZEturf.fr

numer. koń kierowca
13 INTELLO DE CHENU Bowdoina.
11 IPALIO Kuny C.
10 Wiosna w Idaho Skrót A.
6 IGREC DE CELLAND Ravvin E.
16 Nieograniczona cytryna Tom i.
7 Invictus Madryt Lou Beller T.
12 w zapomnieniu MONCLIN J. PH.
14 Etono de Melak otwarte F.

naciśnij wybór

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
13 INTELLO DE CHENU Bowdoina.
16 Nieograniczona cytryna Tom i.
11 IPALIO Kuny C.
12 w zapomnieniu MONCLIN J. PH.
6 IGREC DE CELLAND Ravvin E.
8 rachunek i notatki Dereux R.
10 Wiosna w Idaho Skrót A.
7 Invictus Madryt Lou Beller T.
5 w czerwonym Moje usta AA
14 Etono de Melak otwarte F.