Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bill Gates i jego żona Melinda ogłosili rozwód

Bill Gates i jego żona Melinda ogłosili rozwód

„Po wielu przemyśleniach i pracy nad naszym związkiem podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa”. Tym prostym zdaniem, które zaczyna się od ogłoszenia ich rozwodu Wspólna komunikacja Wysłane przez Billa i Melindy Gates, opublikowane na Twitterze, poniedziałek, 3 maja.

Współzałożyciel firmy Microsoft, miliarder i jego żona mieszkająca w Waszyngtonie zostaną zwolnieni po dwudziestu siedmiu latach małżeństwa i dwudziestu latach wspólnej pracy w ich organizacji.

The Gates, którzy mają trójkę dzieci, ogłosili, że będą to nadal robić „Współpraca w ramach ich organizacji”Fundacja Billa i Melindy Gatesów, która walczy z biedą i chorobami, ale nie wierzyli „Nie możecie już rozwijać się razem jako para”.

Przeczytaj także Koronawirus: Bill Gates jest celem plotek i informacji o spiskach

Czwarty najbogatszy człowiek świata

Bill Gates (65 lat) i jego żona (lat 56) poprosili o darowiznę dla swoich rodzin „ Przestrzeń i prywatność ” Trzeba umieć „Zacznij dostosowywać się do nowego życia”.. Nie powiedzieli nic o powodach, które doprowadziły ich do zerwania.

Według Billa Gatesa Najnowszy ranking ForbesaCzwarty najbogatszy człowiek na świecie z majątkiem szacowanym na 124 miliardy dolarów (102 miliardy euro). To stawia go za dwoma innymi Amerykanami, Jeffem Bezosem, Elonem Muskiem i Francuzem Bernardem Arnaultem, a także przed założycielem Facebooka Markiem Zuckerbergiem.

Artykuł jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów Przeczytaj także Podróż do serca najpotężniejszej instytucji na świecie

Jeśli dorobił się fortuny dzięki Microsoftowi, zrezygnował z funkcji prezesa w 2014 roku i obecnie poświęca się głównie filantropii. Fundacja, którą stworzył wraz z żoną, to największa prywatna instytucja na świecie. W ciągu dwudziestu lat wydał około 53 miliardy dolarów i zatrudnia prawie 1600 osób. Według jego oficjalnej strony internetowej.

Artykuł jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów Przeczytaj także „Siła Fundacji Gatesa w próżni wskazuje na niedociągnięcia państw”.

Świat z Agence France-Presse

READ  Władimir Putin widzi „perspektywy” współpracy wojskowej z Koreą Północną