Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Beyoncé ogłasza dwudniową światową trasę koncertową we Francji

Piosenkarka sformalizowała w środę trasę „Renaissance World Tour”, która jest częścią wydania jej najnowszego albumu „Renaissance”. Oczekuje się, że w maju przyszłego roku w Paryżu, a następnie w czerwcu w Marsylii.

Nowa światowa trasa koncertowa Beyoncé. Piosenkarka, która w zeszłym roku odniosła sukces swoją płytą Nowe narodzinyOficjalnie w tę środę Światowa trasa renesansu Ujawnił szczegóły nominacji. Francuscy kibice będą mieli dwie szanse, by pójść i go oklaskiwać.

Tłumacz Złam moją duszę Zostanie pokazany 26 maja na Stade de France, a następnie 11 czerwca na Orange Velodrome w Marsylii. Live Nation ogłosiło otwarcie przedsprzedaży w piątek o godzinie 10:00, a oficjalną sprzedaż 7 lutego o tej samej porze.

the Oficjalna strona wycieczki Pierwotnie ogłoszony jako trzeci francuski koncert, W Lyonie 6 czerwca, transmitowane przez BFMTV.com. Ta data zniknęła od tego czasu ze strony piosenkarza i według naszych informacji tak naprawdę się nie wydarzy.

Inne koncerty zniknęły z listy kilka minut po jej opublikowaniu, w tym data w Londynie 2 czerwca i kolejna w Toronto 9 lipca.

Imprezy przez całe lato

Na razie ogłoszono tylko daty koncertów w Europie i Ameryce Północnej, co oznacza, że ​​muszą nastąpić kolejne koncerty na innych kontynentach.

Obecny rozkład rozpoczyna się w Sztokholmie 10 maja i przecina Europę do Warszawy 27 czerwca, po czym kontynuuje podróż przez Atlantyk. Najnowsza ogłoszona do tej pory data to 27 września w Nowym Orleanie.

Kontrowersyjny album

Został zwolniony po sześciu latach LemoniadaI Nowe narodziny to 16-utworowy album, na którym poznajemy Donnę Summer, ojca disco, Giorgio Morodera czy Jamesa Browna. Grupa jest utrzymywana przez jednego Złam moją duszę.

Nowe narodziny Wywołało to wiele kontrowersji. po, po Opłata za kradzieżpróbka utworu Napój mleczny De Kelis został pozbawiony tytułu energia. Beyonce też to ma Ponownie nagraj słowa z jego piosenki gorący Ze względu na termin uważany za farsę.

READ  W Cirque d'hiver w Paryżu uzdrawiający chrzest Redcar, ex-Chris, ex-Christine i królowych