Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Battlefield 2042: Data premiery przesunięta, oficjalnie!

pomiędzy Kowal +I Dying Light 2 Pozostań człowiekiem i wersje stary generał z Sherlock Holmes: Rozdział pierwszyWczoraj był pełen zapowiedzi odroczeń. Często, według dobrze poinformowanego Jeffa Groba, byłby to tylko początek fali, ponieważ dziennikarz VentureBeat Uważa, że ​​do końca tygodnia powinien zostać zgłoszony co najmniej jeszcze jeden.

co jeśli Pole bitwy 2042 ? To właśnie osoba trzymająca łańcuch twierdzi, że wie ze swoich źródeł. youtube krupier gry, a to w szczególności je wspiera Nick Chebshall z XboxEraI Ostatnio często w dobrych czasach. Słyszał już o opóźnieniu, ale niekoniecznie o opóźnieniu od startu do 2022 roku: Tak więc data premiery może przesunąć się z 22 października 2021 na później w tym roku.

po każdej rzeczy, Kostka do gry I sztuka elektroniczna Mam jeszcze Regulacja beta przed tą wersją, a sformalizowanie dat, w których odbędą się one, nadal nie jest w toku. W każdym razie powinniśmy szybko naprawić, biorąc pod uwagę czas… Pole bitwy 2042 W przeciwnym razie jest nadal dostępny w przedsprzedaży od 56,57 euro w Amazonka.

Aktualizacja : koniec suspensu, Data premiery Battlefield 2042 została mocno przesunięta, z 22 października na 19 listopada 2021 r.. Informacje o otwartej becie pojawią się później we wrześniu.

Podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery Battlefield 2042. Gra pojawi się na całym świecie 19 listopada 2021 roku.

Następna generacja pól bitewnych podczas globalnej pandemii stworzyła nieoczekiwane wyzwania dla naszych zespołów programistycznych. Biorąc pod uwagę rozmiar i zakres gry, mieliśmy nadzieję, że nasze zespoły połączą się w naszych studiach, gdy zbliżaliśmy się do premiery. Biorąc pod uwagę obecne okoliczności, które nie pozwalają na to bezpiecznie, a zespoły ciężko pracują z domu, uważamy, że ważne jest, abyśmy poświęcili dodatkowy czas na urzeczywistnienie naszej wizji Battlefield 2042 dla nas, naszych graczy.

Twój entuzjazm dla gry był bardzo inspirujący. Wierzymy w grę, którą tworzymy i dziękujemy za cierpliwość podczas finalizowania doświadczenia.

Aktualizacje otwartej bety pojawią się jeszcze w tym miesiącu.

Oscar Gabrielson i zespół deweloperski Battlefield 2042

Przeczytaj także: Battlefield 2042: Zwiastun i szczegóły dotyczące Portalu Battlefield, całkowicie zwariowanego trybu, który łączy wieki!

READ  Google Pixel 6 Pro został ręcznie uchwycony w filmie przed jego oficjalną prezentacją
edytor winietWsparcie
redaktor
Twój ulubiony redaktor od 2009 roku, pasjonat muzyki rockowej, fan wszelkiego rodzaju sitcomów. Dużo grałem w Pokemona w swoim życiu.
Chodź za mną : Gracze na Twitterze