Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Barcelona: Lewandowski ukradł przed treningiem

Emmanuel LANGELLIER, Media365: opublikowano w czwartek, 18 sierpnia 2022 o 23:38.

Robert Lewandowski miał nieszczęśliwy wypadek w czwartek rano, kiedy przybył do centrum treningowego FC Barcelony.

Jeden z letnich transferów doprowadził Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony. Po ośmiu długich latach w Bayernie Monachium Polak chciał odejść i skończył z zadowoleniem, pozostawiając mieszane gusta w Bawarii. W wieku 33 lat Polacy podpisali trzyletni kontrakt z Barceloną na czek o wartości 45 mln euro. Napastnik przeżyje więc nowy turniej, La Liga, po polskim (Znicz Pruszków i Lech Poznań) i niemieckim (Borussia Dortmund i Bayern Monachium).

Lewandowski milczał podczas meczu otwarcia Ligi Hiszpańskiej

Lewandowski, czołowy rekruter katalońskiego klubu, powoli zaczyna swoją przygodę z La Liga. Trzymając prowadzenie w ataku Barcelony, otoczony z przodu przez Ravenhę i Ousmane Dembele, gracz milczał, podobnie jak jego koledzy z drużyny z Camp Nou przeciwko Rayo Vallecano (0:0) podczas pierwszego dnia turnieju. Hiszpania, ostatnia sobota. Robert Lewandowski postara się wypaść lepiej w niedzielę podczas zawsze budzącego grozę wyjazdu do Realu Sociedad (start o 22:00).

Ktoś kradnie zegarek o wartości 70 tysięcy euro!

Czekając na drugi mecz Barcelony w sezonie, Polak przeżył niezwykłą przygodę. Zegarek Lewandowskiego został skradziony przed czwartkowym treningiem! Po przybyciu do centrum treningowego napastnik zatrzymał się, by zadowolić fanów Blaugrany o zrobienie kilku zdjęć i podpisanie autografów. klasyczny. Zwykłe posunięcie, z wyjątkiem tego, że ktoś otworzył drzwi samochodu Lewiego po stronie pasażera i skorzystał z okazji, by ukraść zegarek z słupa. Przeznaczenie: zegarek Patek Philippe o wartości 70 000 euro.

To się nie kończy. Lewandowski zauważył zbrodnię, po czym ścigał osobę, o której mowa. Ale bez możliwości nadrobienia zaległości. Ten ostatni został ostatecznie znaleziony przez katalońską policję. Składający petycję przyznał następnie miejsce, w którym umieścił słynny zegarek. Zakopał go w sadzie niedaleko Barcelona Sports City… Wtedy nowy zawodnik Barcelony mógł wreszcie znaleźć swoje kosztowności.

READ  Kolejna perełka Riwiery Allianz, mecz pełen zwrotów akcji