Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Austin GB: W swoim najnowszym występie Gasly pokazał swoje ogromne ambicje

W dość skomplikowanym sezonie Pierre Gasly może przynajmniej oczekiwać swojego przyszłego wyjazdu z Alp. Po długich plotkach francuski kierowca podpisał kontrakt z zespołem Estebana Ocona. W swoim ostatnim meczu w USA z AlphaTauri Gasly ma duże ambicje i chce zakończyć grę w wielkim stylu.

Seria potrwa jeszcze jakiś czas, ale w końcu ogłoszono: Pierre Gasly W przyszłym roku rozwinie się dla zespołu Alpy. Po plotkach we wszystkich kierunkach i licznych zaprzeczeniach bałamutny, wiadomość stała się oficjalna przez wszystkie strony. Dzięki temu francuski pilot pozna z nim swoje ostatnie wyścigi Wycieczka alfa. A kilka dni od Grand Prix w AustinA Pierre Gasly Zrezygnowali z jego wielkich ambicji.

Pierre Gasly nie może się doczekać powrotu do Stanów Zjednoczonych

Teraz jedziemy do Austin, kolejnego naprawdę fajnego miejsca. W zeszłym roku wokół F1 był ogromny tłum i szum, który z roku na rok eksploduje w USA. Pamiętam, kiedy nadszedł czas opuszczenia Austin, lotnisko było pełne fanów wracających do domu z całej Ameryki i nie było pasażerów, którzy nie byli na COTA! Amerykanie są królami serialu, więc klimat jest zawsze wyjątkowy ’, ogłoszony Pierre GaslyCieszę się, że w wypowiedziach przekazu znalazłem kontynent amerykański Następny auto.

Przeczytaj cały artykuł za darmo na le10sport.com

READ  Matthew van der Poel ukarany grzywną po przyznaniu się do napaści