Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Audrey Florott reaguje na ostatni szok i ujawnia swoją teorię w drugim sezonie

Audrey Floro powraca do końca 6. odcinka kłamstwa, nadawany w czwartek 16 września na TF1. Jaka jest jego teoria w ostatniej odsłonie serialu?

Pierwszy sezon kończy się w czwartek 16 września… Jak to się skończy kłamstwaI Nie Kredyty śpiewa zwycięzca dźwięk ? Odcinki 5 i 6 tej francuskiej powieści oparte są na brytyjskim serialu Kłamca: noc kłamstw, od 21:05 w TF1. Czy Jane w końcu odkryje prawdę i zdoła pokonać Thomasa, charyzmatycznego chirurga, który ukrywał podłą podwójną grę? Przygotuj się, bo ostatnie minuty ostatniego odcinka przyniosą ci odrobinę ulgi. Ponadto zadaliśmy pytanie głównym aktorom, Audrey Florott I Arnaud Ducrete. Co aktorka myśli o ostatniej scenie 6. odcinka? A na dodatek, jak wyobrażasz sobie resztę przygody?

Co robi ostatnia scena w odcinku 6 ..? kłamstwa ?

Zanim przeczytasz resztę tego artykułu, upewnij się, że obejrzałeś całą serię… ponieważ tak, to, co nastąpi, zepsuje ci ostatnie minuty odcinka 6 kłamstwa. Zostałeś ostrzeżony! Podczas próby ucieczki przed Thomasem, w Collioure Heights, Jane zostaje w końcu schwytana przez tego ostatniego. Na szczęście Lucas, syn Thomasa, przybył w samą porę, by powstrzymać ojca. Wtedy agresor porzuca próbę wyeliminowania swojej ofiary i ucieka. Później profesor filozofii przedstawia policji dowody przeciwko Thomasowi. Wtedy mężczyzna stał się bardzo poszukiwany przez władze. Ale podczas gdy Jane wydaje się wreszcie smakować szczęścia z Markiem, nauczycielem kajakarstwa (Sceny, w których Audrey Floro jest najbardziej sfrustrowana) Odkrywamy zwłoki Thomasa zagubione w środku natury.. Chirurg nie żyje.. Poderżnął sobie gardło! kto to zrobił ? puzzle.

Zadaliśmy pytanie do Audrey Florott, to z kolei sezon 2 z HPI, ten Seria TF1 wojownicy I tak będzie Nowa bohaterka serialu na Aarti. Co myślisz o tej ostatniej scenie? Oto, co odpowiedziała: „Chciałbym, żeby Jane go zabiła. Chciałbym zobaczyć taki rodzaj rocka… Jak film o zemście, w którym wszystko się zmienia. I w którym agresor staje się agresorem”. Dla aktorki nie ma wątpliwości, że to Jane odnalazła Thomasa i zabiła go w celu zemsty.

READ  Adel Rami w związku z kandydatem do reality TV: związek „niełatwy”, pierwsze zaufanie

Arnaud Ducret ujawnia się za kulisami finału kłamstwa

Arnaud Ducrete Wrócił do finałowego pojedynku swojego bohatera Thomasa i Jane, który grał Audrey Florott. zdradź nam: „Trudno było sfilmować to zakończenie… ponieważ autor zdjęć chciał, aby scena była dobrze oświetlona, ​​ale było odwrotnie. Mgła nadeszła szybko. przerażające na scenie. Szliśmy w kamykach i głazach. …To było naprawdę nie do zniesienia, moja osobowość jest zepsuta, on płacze przed swoim dzieckiem i do tego naprawdę musiałem sprawić, żebym się dobrze czuł. Mimo wszystko , dużo się śmialiśmy z Audrey. Dusiłem ją, spojrzałem na nią i powiedziałem: „Rudowłosa umrze Brudna”.. Na przykład, jeśli ich bohaterowie nienawidzą się nawzajem w historii, Między aktorami był po prostu dobry śmiech.