Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Asterix i Obelix: Co Gilles Lelouch myśli o filmie Guillaume’a Caneta?

Podczas gdy film Asterix i Obelix musi walczyć z wieloma krytykami, Gilles Lelouch w końcu wyraża swoją opinię.

Od czasu premiery film Asterix i Obelix nie był jednomyślny. Ponadto prywatnie, Gilles Lelouch zgadza się z krytykami. MCE TV opowie Ci wszystko od A do Z!

Asterix i Obelix w sercu krytyków

Nie możesz przegapić filmu Asterix i Obelix: Imperium Środkowe. I nie bez powodu, podczas gdy fani innych części z niecierpliwością czekali na odkrycie propozycji Guillaume’a Caneta, Okazało się, że byli bardzo rozczarowani.

Trzeba powiedzieć, że oczekiwania były bardzo duże. W rzeczywistości, za sukcesemAsterix i Obelix kontra CezarI Obsada tego nowego filmu zapowiadała Pełną chatę. Dla fanów czas na zimny prysznic!

Po wielu rewizjach, Guillaume Canet przedstawił swój punkt widzenia. Wtedy reżyser potwierdził, że nie uważa swojego filmu za porażkę. Rzeczywiście, w wywiadzie dla niedzielnej gazety oświadczył wtedy: To nie porażka! Został sprzedany na całym świecie i do tej pory osiągnął ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, z pudełkami w Europie, na przykład w Polsce. » Krótko mówiąc, nie da się tego wytłumaczyć!

Tak więc, jeśli recenzje są tak złe, zespół Asterix i Obelix wydaje się nie podzielać tego wrażenia. Są dumni z zaangażowania I za wszelką cenę bronić nowego projektu Guillaume’a Caneta.

Z drugiej strony Gilles Lelouch byłby bardziej podejrzliwy. W rzeczywistości, Nie byłby dumny ze swojego występu w filmie. MCE TV powie Ci więcej!

Gilles Lelouch wyraża swoją opinię na temat filmu

Od czasu premiery Asterixa i Obelixa, ten ostatni spotkał się z dużą krytyką. Rzeczywiście, wydaje się, że opinia publiczna nie doceniła projektu Guillaume’a Caneta. Gdyby ten ostatni włożył całe serce w to nowe osiągnięcie, Wkrótce na NetflixieNie odniósł oczekiwanego sukcesu.

READ  Film antyaborcyjny na C8: Elizabeth Moreno stwierdza, że ​​kanał jest winny przestępstwa obstrukcji

Ale nie panikuj, ekipa filmowa nadal opowiada się za nowymi Asterixem i Obelixem. Zaczynając od pokolenia Leloucha, które wygląda jak Bronił swojego przyjaciela Guillaume’a Caneta. Ponadto słynny francuski aktor wspomniał o niesprowokowanym morderstwie. Otóż ​​to!

W wywiadzie udzielonym o FigaroWtedy powiedział: „Intensywność ludzi w filmie bardzo mnie zadziwiła. Wszystkie filmy są przedmiotem ataków i słyszę powody, dla których film nie jest satysfakcjonujący. Ale osobiste ataki na film familijny, który nie ma nic wspólnego z ogniem i które mają nic tylko zabawiać jak największą liczbę, nie rozumiem ich. »

Jednak w sferze prywatnej Gilles Lelouch miał zupełnie inną retorykę. Nie bez powodu źródło zbliżone do tego ostatniego zwierzyło się naszym kolegom tutaj: Przyznaje, że nie jest do końca zadowolony ze swojego występu. » Coś, co zaskakuje słuchaczy.

Jedno jest pewne, film Asterix i Obelix nie skończył tryskać atramentem. Publiczność musi być po prostu gotowa. On podąża.