Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Która celebrytka ukrywała się pod Meduzą i opuściła show w piątek 26 maja?

U bram finału odpadł Medusa maska ​​​​piosenkarki Już w ten piątek, 26 maja na antenie TF1. Dlatego celebrytka, której tożsamość została ujawniona widzom, którzy mieli już wielkie wątpliwości!

Kontynuacja pod tą reklamą

koniec gry Meduza ! W piątek, 26 maja, TF1 wyemituje półfinały sezonu 5 maska ​​​​piosenkarki Aby zdecydować między czterema ostatnimi postaciami, które wciąż są w wyścigu (Husky, Doe, Camel, a tym samym Medusa). Więc zwierzę morskie przykucnęło, podczas gdy tajemniczy badacz, bykprzyszedł podać pomocną dłoń Jak AdamsI Jeffa BanalockaI Michel Bernier I Elodie Frigg. Jeśli tożsamość celebryty nie jest zaskoczeniem dla niektórych widzów TF1,oświadczenie„Wzbudził ogromną falę emocji…

Maska piosenkarza 5 : Kim jest postać ukryta pod kostiumem Meduzy?

I nie bez powodu pod szylkretowym kostiumem ukrywała się aktorka Charlotte Gacchiocórka Bruno Gaccio i Michelle Bernier, członek jury maska ​​​​piosenkarki ten rozdział ! Niezły ruch produkcyjny, który został oklaskiwany przez tłum na Twitterze, nawet jeśli wierni serialu podejrzewali, że jest w grze już od kilku tygodni. zapytał wcześniej TelerozrywkaWtedy ten ostatni zaczął wołać:Bardzo mnie rozśmieszyłI Cytowano mnie w tym samym czasie co Laurie, Iris Mittenaer I Klara MorganJakby istniało połączenie między nami wszystkimi. Uważam to za bardzo zabawneCharlotte Gacchio też nam to powiedziała maska ​​​​piosenkarki Tak bardzo podobały mi się jego bliźniaki: „Odnajdują swoją prababkę. Zadają mi o nią mnóstwo pytań, ale nie rozpoznają głosu„.

Kontynuacja pod tą reklamą

Meduza maska ​​​​piosenkarki W Jutro jest nasze !

A wiadomości przesyła Charlotte Gaccio od piątku, 26 maja. Aktorka była też w centrum fabuły odcinka. Jutro jest nasze Transmisja pod koniec popołudnia na TF1. Audrey Russell, jej bohaterka, i Damien (Adrienne Robb) są w końcu małżeństwem po wielu przygodach w ich związku! W serialu telewizyjnym emitowanym na Channel 1 od sierpnia 2021 r. Charlotte Gaccio skutecznie zdementowała plotki, że jej matka, Michelle Bernier, jest obecna podczas tej bardzo oczekiwanej sekwencji w serialu: „Nie oczekuje się przybycia rodziców Audrey. I tak jak z moją mamą, mamy tę samą głowę, nie umiemy grać nikogo poza matką i córką, albo siostrzenicą i ciotką. Jeśli trzeba to zrobić, tym lepiej, a jeśli nie, to tym lepiej”.

READ  Alec Baldwin mówi, że jest „złamany” po śmiertelnym strzelaniu podczas kręcenia
Przechwyć TF1

Kontynuacja pod tą reklamą