Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Argentyna: O której godzinie i na jakim kanale oglądasz mecz?

Argentyna: O której godzinie i na jakim kanale oglądasz mecz?

Zajmuje drugie miejsce w swojej grupie z 3 punktami, podobnie jak Arabia Saudyjska (ale z lepszą średnią bramek), a Argentyna mierzy się z Polską, która jest na pierwszym miejscu w grupie D z 4 punktami.

W tej szczególnie zaciętej grupie wszystko może się zdarzyć, ponieważ drużyna zajmująca drugie miejsce zmierzy się z Francją w 1/8 finału Pucharu Świata.

Chyba, że ​​The Blues zajmą drugie miejsce w swojej grupie, co jest mało prawdopodobne.

Na jakim kanale oglądasz mecz Polska-Argentyna?

Mecz zostanie wyemitowany w środę, 30 listopada o godzinie 20:00, na żywo i bez szyfrowania na TF1, ale także na BeIN Sports 1, tylko dla abonentów kanału. Mecz Polski i Argentyny możesz także śledzić na żywo na kanale 20 Minutes, korzystając z naszego komentarza na żywo.

Argentyna odzyskuje aktywność…

Trzeci w rankingu FIFAAlbiceleste rozpoczęło swoją kampanię w Pucharze Świata w najgorszy sposób, upokarzającą porażką z reprezentacją Arabii Saudyjskiej prowadzoną przez Herve Renarda (1:2).

Na szczęście udało mu się odzyskać siły w meczu z Meksykiem (2:0) dzięki wspaniałym osiągnięciom jego legendy Leo Messiego i młodego Enzo Fernandeza.

Argentynę w pierwszym meczu charakteryzował brak sił, ale w drugim meczu była w stanie podnieść swój poziom gry.

Zwycięzcy ostatniej edycji Copa America, podopieczni Lionela Scaloniego mogą znaleźć się na drodze do Bluesa w finałowej 16-stce, jeśli zajmą drugie miejsce w swojej grupie (tak jak miało to miejsce w 2018 roku).

…Polska też!

Po wejściu do rozgrywek zremisowanym z Meksykiem (0:0) Bialo Cerrone powrócił do zwycięstwa nad Arabią Saudyjską (2:0).

Robert Lewandowski, który w końcu został królem strzelców Pucharu Świata, ma nadzieję, że uda mu się zakwalifikować do selekcji przeciwko Leo Messiemu, swojemu poprzednikowi w Barcelonie.

Ten długi pojedynek Europejskiego Złotego Buta z siedmiokrotnym Złotym Butem zmartwi wielu. Tak naprawdę w tej chwili na ich pozycji na planecie futbolu nie radzimy sobie lepiej od nich.

READ  Do przerwy „Niebiescy” objęli prowadzenie

W tej grupie będziemy musieli także uważać na Arabię ​​Saudyjską. Z 3 punktami na koncie może znów bawić się w psucie sportu…