Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Antivax i śmierć Covida, przepraszam”: straszna uwaga bliskiego przyjaciela Grichki Bogdanoff

Przekonanie, które mogło być dla niego śmiertelne. W LCI dziennikarz Baptiste Morin ujawnił, że Grichka Bogdanoff sprzeciwiłby się szczepieniu przeciwko Covid-19.

Dzień po śmierci jest objawieniem, które wywoła niejedną rozmowę podczas egzekucji Zachęcanie obywateli do szczepień Aby zatrzymać pandemię koronawirusa i wariant Omicron. W najbliższy wtorek, 28 grudnia, rodzina Grichka Bogdanov Jego śmierć została ogłoszona w trzeźwym komunikacie prasowym. Jego prawnik potwierdził informacje z gazety dopiero kilka godzin później. naukowiec Twierdzenie, że brat Igora Bogdanowa zakażony wirusem koronowym przed zrezygnowaniem z niej W wieku 72 lat.

Tymczasem kilka źródeł bliskich dwóm braciom potwierdziło, że: zmarły Nie zaszczepiony przeciwko Covid-19 I nie chcesz tego zmieniać. W rzeczywistości, w 24-godzinne podjazdy, który był transmitowany w LCI, stwierdził dziennikarz Baptiste Maureen Grichka BogdanovZnali go nawet krewni przeciwny szczepieniom.„Więc krewny producenta gospodarza był przykro naszemu koledze:”Antifax, dziedziczna śmierć, przepraszam.

Grishka Bogdanov „Zdrowy Człowiek”

Wirus koronowy ożywił piekło Grichka Bogdanov, ale także dla swojego brata. Zgodnie z informacjami otrzymanymi od Globalizm, było główne znaczenie skażony wirusem koronowym Na początku grudnia 2021 doświadczył ciężkich objawów. Tak bardzo, że 15 grudnia trafił do szpitala na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Georges Pompidou. „Tego samego dnia jego brat Igor był Otrzymał również w ramach tej samej usługi dW tej instytucji Z podobnych powodówNasi koledzy ujawnili się.

Ale gdy hołd napływa i trwa… stanowisko antyszczepionkowe Kogo zmarły z pewnością zareaguje, jego prawnik próbował przełamać wszelkie kontrowersje. „Myślę, że nie powinniśmy brać Griczka Lubić Baner za lub przeciw szczepieniu, powiedział w BFMTV. I dodać: Griczka byłem zdrowy człowiek, z bardzo zdrowym życiem. Nie przejadał się, miał idealną sylwetkę. Stan zdrowia Grechki nie wykazał żadnego przypadku chorób współistniejących ”.

READ  Charlene de Monaco: Po cierpieniu będzie musiała przejść nową „ciężką” operację

narzędzie do pobierania

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo