Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon nie skąpi podczas French Days, nawet jeśli Prime Day jest tuż za rogiem

Amazon nie skąpi podczas French Days, nawet jeśli Prime Day jest tuż za rogiem

Choć Amazon Prime Day odbędzie się w dniach 10-11 października, gigant e-commerce zamierza podczas francuskich dni zaoszczędzić Wam pieniądze! Oto nasz wybór, aby wyposażyć się w najlepszych cenach.

Amazon może za kilka tygodni – od 10 do 11 października – zaprezentować własne wydarzenie, podczas którego amerykański gigant z okazji francuskich dni obniży cenę sporej liczby referencji technicznych.

Najlepsze oferty Dni Francuskich od Amazon

Samsunga HW-Q930C

Dzięki dwóm głośnikom, subwooferowi i zestawowi funkcji wysokiej jakości listwa dźwiękowa Samsung HW-930C jest modelem więcej niż zalecanym. Pomimo zaawansowanej dokumentacji technicznej, od tego czasu ten produkt referencyjny nie był tak drogi jak kiedyś Jego cena spadła prawie o połowę Dzięki francuskim dniom.

Funkcje Samsunga HW-Q930C

 • Dwa głośniki i subwoofer
 • Kompatybilny z DTS:X i Dolby Atmos
 • Wprowadzenie 9.1.4
 • System QSymphony

Soundbar Samsung HW-Q930C, początkowo oferowany w cenie 999 EUR, następnie obniżony do 735,28 EUR Może teraz wrócić do 535,28 euro Na Amazon dzięki A ODR w wysokości 200 euro sprawiedliwy Do 2 października 2023 r.

Zestaw 2 bezprzewodowych kamer zewnętrznych Xiaomi Mi 1080P

Podłączone kamery to idealne rozwiązanie do monitorowania obszarów wokół domu. Na przykład bezprzewodowa zewnętrzna kamera bezpieczeństwa Mi 1080p firmy Xiaomi może nagrywać w dzień i w nocy z dobrym wyświetlaniem obrazu i alertami w czasie rzeczywistym w przypadku podejrzanego ruchu, a wszystko to bez płacenia wysokiej ceny dzięki temu pakietowi, który łączy 2 kamery za mniej niż 90 euro.

Jaki jest zasięg kamer Xiaomi 2?

 • Pomoc wizualna w domu
 • Definicja w rozdzielczości 1080p
 • Nocna wizja

Zamiast przekreślonej ceny 178,99 EUR dostępna jest teraz szeroka gama bezprzewodowych zewnętrznych kamer monitorujących Xiaomi Mi 1080p W sprzedaży za 89,99 € na Amazon.

Noki Smart Lock 3.0 Pro

Każdy z nas ma wrażenie, że zapomniał zamknąć drzwi wejściowe do swojego domu. Dzięki temu połączonemu blokadzie te zmartwienia będą już za Tobą! Będziesz mógł zdalnie otwierać i zamykać swój dom za pomocą smartfona. Dzięki aplikacji możliwe będzie dostosowanie ustawień blokady. A jeśli Cię to interesuje, dzięki Dniom Francuskim, Nuki Smart Lock 3.0 Pro traci 25% swojej ceny.

READ  Czy powinniśmy się bać zmiennej delta?

Więcej szczegółów w naszym pełnym teście połączonego zamka Nuki Smart Lock 3.0 Pro.

Co to jest Nuki Smart Lock 3.0 Pro?

 • Prosty zamek w montażu
 • Aby zdalnie odblokować i zamknąć drzwi
 • Skuteczne funkcje zabezpieczające Twój dom

Połączony zamek Nuki Smart Lock 3.0 Pro kosztuje 279 euro, korzystając z 25% zniżki na Amazon i Obecnie kosztuje 209 euro.

Microsoft Xbox Series S

Xbox Series S jest prawdziwym faworytem, ​​ponieważ ma atrakcyjny wygląd i wysoką wydajność. To, co szczególnie doceniamy, to jej cena, zaledwie 300 euro za konsolę najnowszej generacji, zdolną do uruchamiania najnowszych ekskluzywnych produktów Microsoft, takich jak Pole Gwiazd. Dzięki French Days Xbox Series S jest tańszy Bo traci 70 euro od ceny początkowej.

Co nam się podoba w Microsoft Xbox Series S

 • Bardziej kompaktowy kontroler
 • Można na nim grać w gry w rozdzielczości 1440p przy 60 klatkach na sekundę
 • Wsteczna kompatybilność z Xbox One, Xbox 360 i grami Xbox

Zamiast zwykłej ceny 299,99 euro, dostępna jest teraz konsola Microsoft Xbox Series S W sprzedaży za 239,55 € na Amazon.

Inteligentna bransoletka Xiaomi 8

Trackery aktywności Xiaomi odniosły prawdziwy sukces i o ile najnowsze modele wniosły niewiele innowacji, to ósma generacja ma też sporo nowości. Nowy Smart Band 8 zachowuje swój owalny kształt, ale jest pełniejszy i ma bardziej sportowe funkcje. A jeśli nie możesz się doczekać, aby go odkryć, jest on wreszcie dostępny we Francji i 20% niższe koszty Naszyjnik Dni Francuskich.

Cechy bransoletki Xiaomi Smart Band 8

 • Nowy układ zawieszenia
 • Nowe funkcje
 • Dwa tygodnie pracy na baterii

Połączona bransoletka Xiaomi Smart Band 8 jest obecnie dostępna w cenie 49,99 EUR W sprzedaży za 39,99 € na Amazon.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Pomimo pojawienia się Galaxy Watch 6, podłączony Galaxy Watch 5 Pro pozostaje jednym z najbardziej udanych zegarków południowokoreańskiej firmy i nadal jest bardzo dobrym wyborem, aby towarzyszyć Ci na co dzień. Korzyść? Można negocjować znacznie lepszą cenę dzięki Dniom Francuskim.

READ  Compo TFT Olaf i Diana Reroll ze Scalebreaker (Scalescorn) i Fighter (Bruiser) w grupie 7 - Breakflip

Funkcje Samsunga Galaxy Watch 5 Pro

 • Prosta i intuicyjna nawigacja na wysokiej jakości wyświetlaczu OLED
 • Wiele środków zdrowotnych
 • Ponad dwa dni pracy na baterii

Samsung Galaxy Watch 5 Pro (WiFi, Bluetooth) został wprowadzony na rynek w cenie 469 euro Przecenione o 299 euro Po zastosowaniu kuponu rabatowego o wartości 50 € na Amazon.

Samsunga 870QVO

Wśród dużej liczby dysków SSD dostępnych na rynku, referencje zaprojektowane przez firmę Samsung są zawsze wartościami bezpiecznymi. Na przykład jeden z modeli tej marki, dysk SSD 870 QVO, zapewnia stabilne prędkości transferu, niezależnie od dostępnej pojemności pamięci. Dziś nadal szczególnie interesuje nas wersja 4TB, bo jak na czasy francuskie, To połowa ceny.

Mocne strony Samsunga 870 QVO

 • O pojemności 4 TB
 • Łatwe do zainstalowania
 • Szybkość transferu do 560 MB/s

Cena dysku SSD Samsung 870 QVO 4 TB wynosi zwykle 389 euro Obecnie w ofercie za 177,23 € na Amazon.

Wybierz Samsunga Evo

Samsung Evo Wybierz funkcje karty MicroSD

 • – Możliwość nagrywania filmów 4K
 • Szybkie uruchamianie aplikacji dzięki certyfikatowi A2
 • Dobra przestrzeń dyskowa: 256 GB

Zwykle sprzedawana za około 30 euro karta microSD Samsung Evo Select o pojemności 256 GB Jest dziś dostępny w ofercie Amazon za 19,49 euro.

Aby nie przegapić niczego z francuskich dni we wrześniu 2023 r

Wrześniowa edycja Dni Francuskich oficjalnie rozpoczęła się we wtorek 26 września 2023 roku we Francji i zakończy się w najbliższy poniedziałek 2 października. Do tej pory wielu sprzedawców wypuściło już swoje najlepsze promocje. Oto oferty, które polecamy w Frandroid.

Dni Francuskie organizowane przez Merchanta

Dni francuskie według kategorii

Dni francuskie według marki

Aby nie przegapić żadnych dobrych ofert z tego wydarzenia, oto kilka reakcji, które możesz zastosować już teraz, aby nie przegapić żadnej z polecanych przez nas ofert:

 • Śledź nas na naszym koncie na Twitterze @FrandroidPromos Tylko w przypadku dobrych ofert (pamiętaj o włączeniu dzwonka, aby otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym)
 • Pobierz naszą aplikację Frandroid (dostępną na iOS i Androida), aby aktywować powiadomienia z kategorii „Dobre okazje” i tym samym otrzymywać w czasie rzeczywistym nowe artykuły związane z dniami francuskimi
 • Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć pewność, że otrzymasz oferty podglądu (nie więcej niż jeden e-mail dziennie, rezygnacja z subskrypcji jednym kliknięciem, brak dystrybucji do osób trzecich):

Niektóre linki w tym artykule mają charakter partnerski. Wszystko wyjaśnimy tutaj.