Algieria-Gwinea Równikowa: Lisy Pustyni są pokonane i wkrótce zostaną wyeliminowane

Sen Gwinei Równikowej to koszmar Algierii. Po 35 kolejnych niepokonanych meczach Desert Foxes upadło we wszystkich rozgrywkach. Ku zaskoczeniu wszystkich, to Gwinea Równikowa przypieczętowała obrońców tytułu minimalnie (0:1) dzięki bramce Orozco Fernandeza. W edycji Pucharu Narodów Afryki 2022 Algieria jest w większym niebezpieczeństwie niż kiedykolwiek. Wciąż nie mogąc strzelić ani jednego gola, są zmuszeni pokonać Wybrzeże Kości Słoniowej w szoku, który już jest bardzo obiecujący w grupie E.

Lisy są na krawędzi podczas Pucharu Narodów Afryki 2022 i bardzo trudno było je przewidzieć przed rozpoczęciem zawodów. Związani przez Sierra Leone pierwszego dnia, wpadli w pułapkę Gwinei Równikowej, tym razem tracąc niepokojącą stratę przed kluczowym spotkaniem jeden na jednego z Wybrzeżem Kości Słoniowej, które, jak sądziliśmy, będzie finałem o pierwsze miejsce . Prawda jest taka, że ​​Algieria nigdy nie sprawiała wrażenia, że ​​opanowała swój temat w bardzo fizycznym spotkaniu, naznaczonym wieloma gwizdami. Była w stanie sporadycznie przyspieszać, zwłaszcza pod wpływem Riyada Mahreza, który stopniowo tonął, ale nie wystarczyło jej martwić się o przeciwnika, który dzielnie wykorzystał swoje szczęście.

Puchar Narodów Afryki

Słoniom wystarczył błysk wiader

01.12.2022 o 20:53

Algieria jest na skraju wykluczenia

Zwłaszcza, że ​​ze skuteczności po raz kolejny uciekli ludzie Djamela Belmadiego, bardzo zdenerwowani na skraju pola. Baghdad Bounedjah, na przykład, myślał, że otworzył wynik po tym, jak bramkarz uratował Mahreza, ale jego kolega z Manchesteru City był na spalonym (23). Youssef Balali myśli, że wyrównał w ostatnich minutach, ale był też na spalonym w długim otwarciu (83). Do tych błędów w rozmieszczaniu musimy dodać szaleństwo niektórych (Islam Soleimani, który chybił strzału z bliskiej odległości w 82. minucie) i opór innych. W ten sposób zawsze była stopa gracza z Gwinei Równikowej, który chronił przed niebezpieczeństwem… gdy było jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

READ  „Nie jestem zainteresowany”, enigmatyczna wiadomość Benzemy przed finałem

Oprócz idealnej 90-minutowej twardości zwycięzca-niespodzianka potrafił wykazać się oportunizmem. Bramka to dobry symbol: w rzucie wolnym, jakkolwiek kiepskim był jego strzał, Orozco Fernandez wykorzystał skręcenie na bliskim słupku i zaniedbanie w obronie, by ukarać Algierię (0-1, 71). Wtedy mistrz meczu rozstał się zdecydowanym gestem w swoim rejonie, by odpowiedzieć na swoją passę (86. miejsce). Jego cel, jedyny w starciu, jest nieco większy, aby pokonać Desert Foxes, które są w kiepskiej formie podczas Pucharu Narodów Afryki. Z małym punktem zginęli w piątym secie i są bardzo szczęśliwi, widząc kilka godzin temu Wybrzeże Kości Słoniowej zawieszone przez Sierra Leone (2-2). Po cudzie Gwinei Równikowej przyszła kolej na produkcję Algierii.

Fałszywy start dla faworyta: Algieria potknęła się o Sierra Leone

01/11/2022 o 14:52