Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alexandra (Koh Lanta) „kucająca, a nawet trochę głupia” odpowiada przytłoczonemu poszukiwaczowi przygód krytyków

Aleksandra Mogłeś wygrać Koh Lanta, cztery krainy W 2020 roku, aby znaleźć się w obsadzie obecnego sezonu All Stars, to nie wygląda na to Nadal nie jednomyślnie wśród widzów. Niektórzy uważają, że nie warto wracać do programu TF1. Obraźliwe uwagi sprawiły, że główna zainteresowana strona podskoczyła, ale mimo to pomyślała, że ​​udało im się udowodnić, że jest niesamowitą poszukiwaczką przygód. Zraniony, a przede wszystkim bardzo zdenerwowany przez krytyków, odpowiedziałem im w: strony gwiazda ekranuI Który zostanie opublikowany w poniedziałek 27 września.

Mam dość tego, że znów mnie zabierają z zewnątrz, dziewczyna unosi się wokół, a nawet trochę głupia“, żałowałem. Kontynuując:”Nawet po wygranej 4 ziemieNie mam autentycznego zdjęcia jak inne, uważam to za szalone. Muszę jeszcze trochę pociągnąć za wiosła, żeby udowodnić, że tu jestem. “

W ostatnim odcinku Koh Lanta, legendaW każdym razie, Alexandra z pewnością uciszała brzydkie języki, kiedy była pobił światowe rekordy Podczas próby lenistwa. Matce Lany i Vavali udało się utrzymać rekord 3:26. Niesamowity wyczyn pozwolił jej wyprzedzić Jade, która miała poprzedni rekord kobiet. Claude ostatecznie wygrał zawody po godzinie 3:47.

Ale nie martw się, Alexandra ma z czego być dumna. “Muszę walczyć z uprzedzeniami, jak wiele osób takich jak ja, żeby to było brane pod uwagę, ale Jednak to nigdy nie powstrzyma niektórych przed traktowaniem mnie jako słabej, słabej, opiekuńczej lub leżącej (…). Jednak oto jestem na tym legendarnym leniwym teście i chcę…Przypomniała sobie na Instagramie po transmisji, ujawniając, że ma blizny przypominające ten moment.

READ  Wyrok bez sprawiedliwości w sprawie France 2: Mocny film telewizyjny o nienawiści w Internecie