Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alain Delon: „Przestań chemioterapię!” Pojawiła się nowa wiadomość tekstowa od Anushki, która jest niepokojąca

Alain Delon: „Przestań chemioterapię!” Pojawiła się nowa wiadomość tekstowa od Anushki, która jest niepokojąca

Pierwszy tydzień transmisji Nie dotykaj mojego telewizora Wygasa w piątek, 12 stycznia 2024 r. na C8. ten dzień, Cyril Hanouna zaprezentował nową edycję swojego talk show na żywo. Jak zwykle gospodarza otaczał wierny zespół felietonistów. Widzowie C8 mogli zobaczyć na planie Jacquesa Cardoza, Jean-Michela Maire’a, Raymonda Apo, Gilesa Verdeza, Géraldine Maillet, Valerie Benem, a nawet Hugo Manusa. I bez większego zaskoczenia, Cyril Hanouna ponownie powraca do sprawy Alaina Delona. Prezenter spędził także dużą część swojego programu na ogłaszaniu ekskluzywnych znalezisk.

Więc widzowie C8 musieli to zrobić Poczekaj do ostatnich minut programu Aby odkryć te słynne odkrycia. W rzeczywistości Cyril Hanouna ujawnił wyłącznie niepublikowane wiadomości SMS wysyłane przez Anushkę Delon do Anthony'ego i Alaina-Fabiena Delonów. W tych słynnych listach Córka Alaina Delona nawiązuje do stanu zdrowia ojcaA także jego leczenie. „Więc przestań chemię, co mam ci powiedzieć„, napisała w szczególności”.Wrócę pierwszy i tam zobaczymy resztę. O Alainie Fabianie porozmawiamy na stronie, mam wszystkie informacje. Nie było mnie przez tydzień. Wychodzę, nic mu nie było. I tam Jestem tu i słyszę, to bzdury. Więc wracam„, dodała również Anushka Dhillon.

Alain Delon: Anthony Delon musi publikować SMS-y swojej przyrodniej siostry w mediach społecznościowych

W międzyczasie przerwał chemioterapię i ostrzegł Glassona (lekarza Alaina Delona, ​​przyp. red.), poprawiając ją. to jest dobre, Każemy Japonce odejść (Hiromi Rollin, przyp. red.) i sytuacja się pogarsza. Będziemy dobrze wyglądać, jeśli coś mu się stanie. To również powinno zadziałać. Wrócę więc i tam zobaczymy resztę– podsumowała w końcu Anushka Dillon. Publicyści Cyryla byli wówczas wyraźnie przywiązani Zaproponowali własne interpretacje SMS-ów od córki Alaina Delona. Gospodarz TPMP określił również, że te słynne wiadomości zostaną następnie opublikowane w sieciach społecznościowych przez Anthony'ego Dillona.

READ  Norwegia (piłka nożna kobiet): transmisja od 31 października 2023 r. na żywo o 20:50 w W9