Al-Ittihad powraca w fazie play-off

Pokonując Orlando City 3 do 1 w niedzielę w Filadelfii, Federacja po raz kolejny zajęła jedną z pozycji, które oferują dostęp do play-offów.

Z 35 punktami w 24 meczach, skład Pensylwanii zajął siódme miejsce w Konferencji Wschodniej, ostatniej, która pozwoliła na taniec po sezonie.

Na PPL Park Kai Wagner jako jedyny rozbujał liny przed przerwą, a dokładniej w 37. minucie.

Kiedy obie drużyny wróciły na boisko, Roan Gregorio Teixeira wyrównał dla gości w 57. minucie, ale kibice kibiców odpowiedzieli już po czterech minutach.

Po krótkim rzucie rożnym zawodnicy Al Ittihad zdołali przedostać się w pole karne. Kacper Przybyłko zakończył manewr, aby przywrócić prowadzenie swojej drużynie. A Polakowi udało się wywalczyć dublet z rzutu karnego w 89. minucie po czerwonej kartce, którą sędzia dał brazylijskiemu obrońcy Carlosowi Antonio.

Ze swojej strony zespół z Florydy utrzymał czwarte miejsce na Wschodzie, dzięki 38 punktom w 25 pojedynkach, o jeden punkt za Montrealem, który w niedzielę pokonał Chicago Fire 2:0.

READ  Nice-OM: Alvaro z Sampaoli, Longorią i Payet w sesji [Màj] - Pora roku