Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja World of Warcraft Shadowlands: Chains of Domination nadejdzie pod koniec miesiąca

wiadomości z gry Aktualizacja World of Warcraft Shadowlands: Chains of Domination nadejdzie pod koniec miesiąca

Rozszerzenie World of Warcraft Shadowlands niedługo otrzyma pierwszą dużą aktualizację, a także całą masę nowej zawartości, która pojawi się pod koniec czerwca na naszych ziemiach.

Za pośrednictwem oficjalnego konta World of Warcraft na Twitterze, Blizzard właśnie ogłosił wydanie aktualizacji, która pojawi się pod koniec pierwszego sezonu Shadowlands.

Podczas gdy drugi sezon Shadowlands rozpocznie się 6 lipca, aktualizacja Łańcuchy dominacji będzie dostępna od 30 czerwca w Europie.. Z kolei Amerykanie będą mogli się do niego dostać dzień wcześniej, 29 czerwca, a Azja następnego.

Łańcuchy dominacji niosą ze sobą dość pokaźną zawartość, która powinna zachwycić graczy. Będą mogli zbadać zupełnie nowy obszar zwany Corthea, Miastem Tajemnic. W tym mieście pozostaje przywódca świata, Mor’geth, udręka potępionych, z którą możesz się zmierzyć.

Mówiąc o prezydentach, Dostarczony zostanie również nowy ogromny loch składający się z ośmiu bossów, Tazavesh, Ukryty Rynek. Sanctum of Domination wprowadzi zupełnie nowy najazd, w którym będziesz musiał zmierzyć się z 10 bossami, a zostanie on odblokowany od 6 lipca zarówno w trybie normalnym, jak i heroicznym.. Wiele innych drobnych treści, przedmiotów i sprzętu będzie również częścią gry.

Przypomnienie, Krainy Cienia Jest to ósmy dodatek do World of Warcraft i jest dostępny od 24 listopada 2020 r Komputer i Mac. Możesz znaleźć nasze wrażenia i testerów tego rozszerzenia Tutaj.

Profil GinXip, Jeuxvideo.com

Przez ginksib, pisząc jeuxvideo.com

zastępca

READ  Apple Keynote: nowy iPad, iMac, AirPods 3 ... spodziewane ogłoszenia