Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor Michael K.

Według Office of the Chief Medical Examiner, Michael K. Williams zmarł w wieku 54 lat z powodu „ostrego zatrucia, połączonym działaniem fentanylu (silnego opioidu), fluorofentanylu, heroiny i kokainy”.

Artykuł autorstwa

Telewizory we Francji

kultura pisania

opublikowany

Aktualizacja

czas czytania : 1 minuta.

Amerykański aktor Michael K. Williams „Omar” w kultowym serialu drut, który został znaleziony martwy w swoim domu w Nowym Jorku 6 września, zmarł z powodu przedawkowania.przypadkowy„Fentanyl, heroina i kokaina”, powiedział w piątek New York City Medical Services.Nie będzie więcej komentarzyUrząd poinformował w liście do mediów.

Aktora znaleziono martwego w swoim mieszkaniu na Brooklynie, dzielnicy Nowego Jorku, gdzie dorastał.

Michael K. Williams, którego twarz przecinała długa blizna, stał się powszechnie znany i doceniany, grając Omara Little’a, nietypową postać z serialu. ten Drut Davida Simona. W tym ekscytującym zanurzeniu się w codzienne życie slumsów Baltimore krytycy i publiczność chwalili jego portret samotnego przestępcy geja za jego kodeks moralny i zasady.

W wywiadzie dla American Radio NPR w 2016 roku opowiedział, jak w prawdziwym życiu sam zmagał się z uzależnieniem od narkotyków podczas grania w drut. Był pięciokrotnie nominowany do Emmy Awards, nie zdobywając nagrody, ostatni raz w 2021 roku za rolę w serialu. kocham kraj.

READ  „Nowy Jork, policja sądowa” odżyła w 21. sezonie, 11 lat po jej aresztowaniu