Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obudziłem się delikatnie i dałem sobie igłę

KILKA Desperackich wstępów W nowym serialu Strictly Come Dancing skala problemu stała się oczywista, gdy prezenter telewizyjny AJ Odudu zaczął porzucać swoją autobiografię, która wyglądała bardziej jak akt oskarżenia.

„Może widziałeś mnie w Big Brother Little Brother, nie kołysaj łodzią…”

W BBC jest mnóstwo ludzi, którzy woleliby zarezerwować kandydata, który rzekomo czyni ich „pięknymi” i włączającymi.Źródło: BBC

Naprawdę możesz, ale po prostu pozwól sobie zakręcić głową, jeśli to zrobisz, ponieważ te programy są przestępstwami przeciwko telewizji, a nie rozrywce.

Jednak AJ jest w rzeczywistości jedną z najlepszych rezerwacji tego roku i najmniej problematyczną z serią Strictly 19, ponieważ BBC1 pozwoliło na udział trzem niechronionym profesjonalistom.

Lekkomyślne zaniedbanie może doprowadzić do eksplozji całej serii.

Gdybyś jednak pomyślał przez chwilę, że te ludzkie bomby zegarowe zatrzymają napływ premiery, pomyślałbyś, że nie wszystkie gwiazdy zapewniłyby Claudię Winckelmann:

„Jazz/Nadia/Gurka/Ten, który był dokładnie tym, czego chciałem od samego początku.”

To bardzo mroczna tradycja i powód, dla którego zmienię wygląd w przyszłym roku.

Niech gwiazdy tryskają na VT Dating.

Potem przeżyj noc i powiedz im: “Okej, to jest to, co naprawdę dostajesz. Nikita, podnosisz czołg. Dan, masz wściekłego polskiego krasnoluda. Rose, poznaj Brendana Cole’a”.

Potem trwało, aż krew odpłynęła z każdej twarzy w studiu.

Dodałoby to, jak sądzę, lekkiego poczucia zagrożenia dla postępowania, a nie ponurego widma Covida wiszącego nad tegoroczną serią.

Zamiast tego, oczywiście, BBC mogłaby lepiej wykonać proces rezerwacji i przestać być tak uciążliwa dla ważnych i mało znanych aktorów, aktorów z marginesu i dzieci celebrytów, które nie powinny znajdować się w pobliżu jego słynnego programu.

Naprawdę możesz, ale daj się zakręcić w głowie, jeśli to zrobisz, te programy to przestępstwa przeciwko telewizji, a nie rozrywce.

W tym roku jest ich długa lista, a głównymi oszustami są: Reese Stevenson (i ja też nie jestem), profesjonalistka Northern Sarah Davis z Dean Dragons, była gwiazda Coronation Street Katie McGlynn, która została przeklęta słowami „Teraz Hollyoaks”, i Tili Ramsay, która, wbrew sugestiom serialu, wcale nie jest „kucharzem”.

Jest córką szefa kuchni i nie powinna być nawet na radarze Strictly, chyba że mają teraz obietnicę Gordona na przyszły rok.

Inni, tacy jak Robert Webb, AJ, Rose Ayling-Ellis i Nina Wadia, jeśli jesteś hojny, nadal mogą zasłużyć na swoje miejsce.

READ  Polski trener przemawia po tym, jak Wojciech Szczęsny ponownie został przyłapany na paleniu - Marseille News

Rezerwat, z którego BBC wydawała się najbardziej dumny, był jeden z szefów kuchni Steve’ów na lunch, John White, którego męska współpraca z Johannesem Radebe przywołała wspomnienia z pierwszej nocy zeszłego roku, kiedy „byli najbardziej podekscytowani Nicola Adamsem”. . . / Katya Jones w roli Billa Baileya, ich największego rywala w historii, mimo że wyraźnie miał być gwiazdą od samego początku.

Oczywiście nigdy by się do tego nie przyznali, ale to dlatego, że w BBC jest mnóstwo ludzi, którzy woleliby zarezerwować filtr, który rzekomo czyni ich „lubianymi” i włączającymi, niż kogoś, kto faktycznie podobałby się widzom.

To, wraz z przyczynami związanymi z Covid, jest powodem, dla którego Strictly ma najniższy wynik startowy od 2010 roku i tylko trzech konkurentów kazało mi usiąść i wziąć pod uwagę.

Pierwszy to olimpijska legenda pływania Adam Petty, spokrewniona z Katyą, partnerką Seana Walsha (grosz za pomysły pani Petty).

W BBC jest wielu ludzi, którzy woleliby zarezerwować filtr, który sprawia, że ​​wydają się powierzchownie „piękni” i inkluzywni, niż ktoś, kto faktycznie uszczęśliwia swoich widzów.

Drugim był pan Emma Thompson, Greg Wise, który powiedział: „Nie patrzyłem na siebie od lat. (Cóż, dlaczego miałbyś tego chcieć?)

Trzeci to twarda postać Dana Walkera z BBC Breakfast, który być może jest jedynym heteroseksualnym człowiekiem na świecie, który „marzył o byciu ściganym piórem przez Craiga Revella Horwooda” po wylądowaniu Nadii Bychkovej.

Dużo oczekuję od Daniela. To znaczy, mam wobec niego bardzo niskie oczekiwania i chcę, żeby tańczył z Nadią, jak Parky, która kiedyś walczyła z Emu.

Aż do odwołania, najmroczniejsza i najbardziej ekscytująca konkurencja w Strictly Come Dancing 2021 to ta, w którą większość widzów zagra w milczeniu: Zgadnij anty-Vaxxer.

Wielkie telewizyjne kłamstwa i urojenia tygodnia. Late Night Mash, Nish Kumar: „To program komediowy”.

Żonaty z First Sight UK, Tayeh: „Jestem bardzo podekscytowany przeprowadzką do Doncaster.

Celebrity MasterChef, India Fisher: „Od kiedy wygrała Celebrity X Factor, Megan McKenna starała się zostać gwiazdą popu.

Goniłem za nim, ale jeszcze żadnego nie złapałem.

Głębokie zaprzeczenie Silva

Myślisz, że obsada wie, co się dzieje podczas czuwania BBC1? Ponieważ będę ci równy, walczę.

READ  Włoch dostaje tatuaż swojej karty zdrowia

Magazyny reklamowe zapewniają mnie, że rosyjski agent zabija załogę atomowej łodzi podwodnej, co jest bardzo obiecującym początkiem.

Ale główna historia staje się przesiąknięta wątkami podrzędnymi, retrospekcjami, fobiami, technicznym żargonem, wyraźnymi niespójnościami, rażącymi błędami ciągłości (patrz epolety Commander Newsom) i solidnym programem politycznym. Mopswash. Sprawił, że każda liczba była przewidywalna, ponieważ była nieprzyjemna.

Jak na ironię, bohaterka sztuki, DCI Amy „das boot” Silva z Suranne Jones również ma być najbardziej makabrycznym występem.Źródło: BBC

Jak na ironię, bohaterka sztuki, DCI Amy „das boot” Suranne Jones, która stała się pierwszą postacią w historii telewizji, która cierpiała z powodu posttraumatycznej lesbijki, również ma być nią. Mąż utonął w wypadku samochodowym.

Straszna próba zmusiła ją do wskoczenia do retrospekcji z kąpielą bąbelkową z DS Kirsten Longacre w niedzielnym odcinku i wywołania tego dialogu.

“Wyglądasz jak góra lodowa, zanurzona w 90%. A ty jesteś moim Titanicem?”

A może po prostu poszedłeś do starej Queen Mary?

Kto wie, ale pod koniec godziny Silva został uwięziony w nuklearnej wyrzutni torpedowej przez rosyjskiego agenta Edwarda, który, mamy nadzieję, przygotowuje się do rzucenia go w zapomnienie.

Jeśli będzie miała szczęście, Silva nieszkodliwie wyląduje gdzieś na Bałtyku.

Jeśli będziemy mieli pecha, zapadnie się w drugą rundę czuwania.

Niespodziewani kretyni w strefie pakowania

Wskazówka Ben Sheppard: „Duńskie słowo odnosi się do języka i mieszkańców jakiego kraju?

Adam: „Amsterdam. »

Ben Sheppard: Pierwsze telewizyjne przemówienie prezydenckie z Gabinetu Owalnego w 1947 r. wygłoszone przez jakiegokolwiek amerykańskiego prezydenta? Korona: „George Washington”.

Ben Sheppard: Które holenderskie miasto jest powszechnie znane jako miasto międzynarodowego pokoju i sprawiedliwości?

Jess: „Belgia”.

Adam: „Genewa.

wygląd tygodnia

Millie Court na Love Island i jej młoda Ethel Anderson
Millie Court na Love Island i jej młoda Ethel Anderson

Zwycięzcą w tym tygodniu jest Millie Court of Love Island i Ethel Anderson z Brickleberry. Wysłane przez Connora Davida.
Wyszukiwanie obrazów: Przeczytaj Emmy

Losowe wybuchy telewizyjne

Late Night Mash był w stanie omówić wycofanie się z Afganistanu bez ani jednego żartu czy żartu skierowanego do Joe Bidena.

SAS: Ci, którzy odważą się wygrać, toną w swoich krwawych opowieściach. Rollie Polley Nick Knowles, lat 59, nosi zespół Alice w Catchphrase.

The One Show próbuje przekonać widzów, że czuwanie to „podwodny obowiązek”. (Proszę).

READ  Piosenkarka Britney Spears uwolniona spod opieki ojca

Kanał 5 śledzi The Alamo i Ben-Hur Johna Wayne’a z półtorej godziny ulubionej kanapki Wielkiej Brytanii.

Według słów Spinal Tap: „Kanapka S***. “

telewizor lub

Richard Madeley z GMB i Susanna Reid spowodowali ten niesamowity kryzys związany z premierą gry od Liama ​​Nortona, głównego młodego brytyjskiego dzieciaka w Isulate.

Wszyscy godni zwycięzcy nagród Who Cares Wins pokazują, że Kate Winslet i społeczność funduszy luksusowej odzieży powinni wygłosić krótkie, pełne wdzięku przemówienia na kanale 4.

Martin Clones ponownie wciela się w rolę DCI Colina Suttona w Manhunt: The Night Stalker, chociaż obsesja ITV na punkcie prawdziwych seryjnych morderców i gwałcicieli staje się trochę dziwna.

Jürgen, mistrz rozgrywający Bake Off, Niemiec grający na puzonie, cierpliwie słucha Matta Lucasa śpiewającego piosenkę Flinstonów w swoim ojczystym języku, zanim wyrówna ją zdaniem: „Hmmm. Nie pamiętam zbyt dobrze scenariusza”.

Ładny mały kawałek telewizora.

Świetne zapowiedzi sportowe

KAVEH SOLHEKOL: „Agent wysłał mi list składający się z trzech słów”.

Clinton Morrison: „Ten nagłówek był dosłownie ostatnim kopnięciem w meczu”.

Darren Bennett: „Nie powiedziałbym, że bym tego nie zrobił, ale nie miałby kolejnego takiego sezonu”.

Narożny BRUD. King James McFadden: „Dzisiaj zadziałało, ponieważ Adams i Dyke mieli romans.

„Byli blisko siebie”. Kiedy jeden był krótki, drugi zachowywał swoją długość. »

POKAŻ S *** Absolutny

Pozwolę, aby ten cytowany cytat kandydata Tayah podsumował pełną wartość E4 Married At First Sight UK
Pozwolę, aby ten cytowany cytat kandydata Tayah podsumował pełną wartość E4 Married At First Sight UK

Zamiast obciążać cię kilkoma setkami słów, pozwolę, aby ten cytat uczestnika Tayah podsumował całą wartość Married At First Sight UK na E4.

Pamięć Jimmy’ego

Nie było to nieoczekiwane, ale smutna śmierć Jimmy’ego Greavesa i tak zatrzymała mnie w niedzielny poranek.

Na szczęście jestem za młody, aby zobaczyć śmiałego młodego Jimmy’ego, który rozczłonkował Szkocję w 1961 roku, segment wiadomości, który z niepokojem odkryłem, że wciąż może mnie rumienić i krzyczeć:

Rzadko przegapiłem odcinek Saint & Greavsie, serialu ITV, który był marzeniem, ponieważ gospodarze i zespół produkcyjny zrozumieli prostą prawdę o nich.

Piłkarze nie są ani demonami przeszłości, ani wojownikami sprawiedliwości społecznej, o których niektórzy mogliby pomyśleć, że są tym, czym są dzisiaj.

Podobnie jak sam mag, są to po prostu zwykli faceci grający w zabawną starą grę.

Jimmy i jego show będą tęsknić na zawsze.

Mistrz kuchni zbyt ugotowany?

Wiesz, jak zawsze upierałem się, że każda sławna grupa MasterChef trwa zbyt długo?

Hassana. . .

„Myślę, że naprawdę kosztowało mnie to pięć lat”, powiedział wicemistrz z 2021 r. Joe Swash.

Więc ten musi biec i biec.

AJ Pritchard uderza zawodowców, którzy odrzucili cios Covida, podczas gdy Curtis Pritchard wzywa do skupienia się na głównym składzie