Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Luana w „TPMP”: kopniaki i ciosy.. wielki atak za kulisami ostatniej nocy, wszystkie szczegóły walki!

W czwartek 23 września 2021 roku widzowie C8 wzięli udział w bardzo dużej liczbie wydarzeń „Touche pas à mon poste”. Na swoje urodziny Cyril Hanoun chciał pogodzić prawnika Fabrice’a de Visio i resztę zespołu „Touche pas à mon poste”, Gil Verdes, Jean Messiha i Sylvie Ortega z Arielem Salat. Najbliższa Luana od miesięcy jest w konflikcie, jak zauważyli lojalni widzowie „Touche pas à mon poste”. To nie pierwszy raz, kiedy Cyril Hanoun przyjął je w swojej grupie. I, jak w przypadku każdego z ich klipów, w TPMP wzrósł ton i obelgi.

„Starzeję się! To wycieczka… Myślę, że banan jest wypadaniem włosów, stawiasz wszystko na pierwszym miejscu” – Sylvie Ortega, która przedstawiła się jako agentka Luany kilka miesięcy temu. Wysokość sprawiła, że ​​modlitwy Ariel podskoczyły. „Ja, z drugiej strony, nie mam dużych uszu i zamierzam zmusić cię do liposukcji indyka. Dumbo. Chcesz zaatakować fizyczność? ku uciesze czułego Cyryla i publiczności TPMP.

Jeśli napięcia zakłócają życie Don’t Touch My Prism, sytuacja pogarsza się za kulisami. „Została brutalnie zaatakowana w korytarzu C8 przez pękniętą Ariel” – mówi Sylvie Ortega, która była w związku z synem Sheili, w swoim artykule na Instagramie, byłej dziewczynie Luany. Chwyciłem moją rękę i przyłożyłem jego pięść z powrotem do mojej twarzy! nie dozwolony !! Sylvie Ortega dziękuje zespołom bezpieczeństwa Cyrila Hanouna, którzy zostali zmuszeni do wkroczenia. Napisała ponownie: „Miliony podziękowań dla całego zespołu TPMP i wielkie podziękowania dla TPMP Super Security. Oświadczam, że Eryl zostanie na zawsze wciągnięta na czarną listę grup (TV, Editor’s Notes). Wstyd, że ten mężczyzna bije kobietę”. Obecnie główna zainteresowana strona nie odezwała się.

Atak Sylvie Ortegi za kulisami TPMP

Redagowanie

Zobacz też: Sylvie Ortega uwalnia Luanę na Instagramie… I jest brutalna!

READ  Michael Lewis w żałobie: jego córka Dixie zmarła w wieku 20 lat