Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AKDITAL uzyskuje certyfikat ISO 9001. Przykład zwrotnicy – Le1

Po wyjątkowym rozwoju i wysoce zrównoważonym wzroście swojej działalności, Grupa Acdital promuje swoje najlepsze praktyki, mając na celu poprawę usług zdrowotnych dla swoich pacjentów. W rzeczywistości spółka holdingowa i kliniki Jerada Oasis oraz Ain Borja Casablanca zdobyły oficjalny certyfikat ISO 9001 na rok 2015, międzynarodowy standard zarządzania jakością.

Różnorodność zawodów, czynności, zagrożeń, chorób i populacji, którymi zajmuje się duża grupa zajmująca się zdrowiem, taka jak AKDITAL, wymaga nienagannej organizacji i wysoce precyzyjnych mechanizmów ludzkich, materialnych i finansowych.

W związku z tym grupa jest zaangażowana w dalszy rozwój poprzez realizację dużego projektu mającego na celu ustanowienie zarządzania jakością w oparciu o podejście procesowe. Takie podejście sprawia, że ​​przecięcie istniejących interakcji pomiędzy spółką holdingową a różnymi strukturami grupy szpitalnej jest kluczowym czynnikiem poprawy jakości i bezpieczeństwa opieki nad pacjentem.

Certyfikowana klinika Jaradah Oasis

Po rygorystycznym audycie przeprowadzonym przez Office Veritas Maroko klinika Jaradah Oasis otrzymała certyfikat ISO 9001:2015. W ramach oddziałów opieki nad pacjentem hospitalizacji lekarskiej i chirurgicznej, czynności ambulatoryjnych, obrazowania i nagłych wypadkówOgłasza komunikat prasowy prywatnej grupy zdrowia.

Klinika Ain Barja, Casablanca, certyfikowana

Clinique Ain Borja Casablanca posiada również certyfikat ISO 9001:2015 w związku z Oddziały opieki nad pacjentem: hospitalizacja lekarska i chirurgiczna, położnictwo, czynności ambulatoryjne, obrazowanie i nagłe wypadki”, kontynuuje to samo źródło.

Acdital Holdings, certyfikowany

AKDITAL HOLDING GROUP JEST CERTYFIKATEM ISO 9001:2015 Pomoc w rozwoju i funkcjonowaniu zakładów opieki zdrowotnej grupy AKDITAL”, potwierdza komunikat prasowy grupy.

Acadital: 9 prywatnych szpitali i klinik, 2000 łóżek, 3000 pracowników

Grupa Acadital posiada dziewięć zakładów opieki zdrowotnej, z których ponad 20%
całkowitej pojemności odpadów Królestwa, nie wspominając o dziewięciu innych projektach w toku. Acdital twierdzi, że zatrudnia 3000 osób.

Przyspieszenie rozwoju grupy obserwowane od 2015 roku wpisuje się w ogólnopolską dynamikę unowocześniania sektora zdrowia i upowszechniania dostępu do opieki dla pacjentów.

READ  „W obliczu Rosji Europa musi być spójna i bardziej zjednoczona”.
Redagowanie
Redagowanie
Redagowanie
Redagowanie

Najnowsze posty La Redaction (Pokaż wszystko)