Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aisneya. Bliźniacy: Silne związki z Polską

W ratuszu odbyło się podpisanie umowy między oboma miastami.

Wprowadzony na rynek ponad dwadzieścia lat temu The Ceremonia Jedności Z Teoria czatu Jest Spotkanie międzynarodowe Zachęcaj i celebruj otwartą solidarność ze światem i innymi!

W mieście mitów pokaz wydarzeń trwał do końca listopada. Film, Bal Folkowy, Parada Pokoju i Klimatu, Czytanie Orędzi dla Pokoju w Memorial Mount 204: Ten projekt jest pełen przyjaznych i zdecydowanych działań, aby dać wszystkim grupom wiekowym możliwość pracy dla sprawiedliwego, zjednoczonego i stabilnego świata. itp.

Jacek Migacz nowym burmistrzem

Burmistrz zaznacza: „Pestisol jest w pełnym rozkwicie w mieście, dzięki zaangażowaniu wielu stowarzyszeń, które są zaangażowane w budowanie jedności między ludźmi”. ?

Wraz z Château-Theerry urodził się Jக்ssek Mikox, nowy burmistrz polskiej gminy Grybów, który zaszczycił to wydarzenie swoją obecnością w obecności członków swojego zespołu. Został przyjęty w siedzibie Urzędu Miejskiego. – Mogliśmy świętować dwudziestą rocznicę powstania duetu, który założył Dominic Jordine i jego zespół – wspominał Sebastien Eugene, burmistrz i radny departamentu.

Wzmocnij relacje

Sebastien Eugene dodaje: „W obecności radnej miasta Jacqueline Paulonoys, animacja przestrzeni życiowej, uczestnictwo obywateli i powitanie nowych mieszkańców, Felix Boccaccio, zastępca burmistrza Natalie Redout, radna miasta, zastępca burmistrza ds. podwójnej i międzynarodowej solidarności; przyjazne stosunki poprzez podpisanie karty pomiędzy.

Prezesowi Stowarzyszenia Chateau-Thierry – Grybów i jego członkom pogratulowano zorganizowania wizyty oraz jakości przyjęcia gości miasta.

Wszystkie stowarzyszenia Festisol chciały ożywić tę wymianę kulturalną. To świetny sposób na zacieśnianie relacji z polskimi obywatelami i przyjaciółmi.

Zadowolenie z wybranego zamku. Sebastien Eugene podsumowuje: „Choć chęć wyjazdu jest silna, te chwile są mile widziane, gdy nasze społeczności walczą. „

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wiedz, że możesz śledzić Le Pays Briard w kosmosie Moje wiadomości . Za pomocą jednego kliknięcia, po rejestracji, możesz zobaczyć wszystkie aktualności z Twoich ulubionych miast i marek.

READ  Dziesiątki tysięcy ludzi wychodzą na ulice po śmierci kobiety w ciąży