Rzym: Mannarino również został wyeliminowany

Podobnie jak Beno Pat Paire i Ugo Humbert, Adrian Mannarino upadł w poniedziałek w 1000 Masters w Rzymie.

Dziedzic Boliwii Hugo Delin, który zajął 128. miejsce na świecie, Adrian Mannarino prawdopodobnie pomyślał, że miał szczęście w losowaniu. Ale trzeci francuski przeciwnik również został wyeliminowany w poniedziałek! Świat 36 miejsce przegrał 2-6, 7-5, 6-2 w 2:17, tracąc tym samym czwarte z rzędu w czterech meczach na glinie. Mannarino jednak zaczął dobrze, przerywając wejście przeciwnika, a następnie dobierając 5-2 i włożył pierwszego seta do kieszeni. W drugim meczu prowadził 3: 0, myśląc, że zmierza do łatwego zwycięstwa. Ale Boliwijczyk się obudził! Najpierw upadł, by odzyskać 3-3, a następnie ponownie zagrał serwis przeciwnika przy 5-5, aby wyrównać jedną rundę wszędzie. Delaine wrócił do domu, pokonując Mannarino od początku trzeciego seta, a następnie ponownie 4-1. Nawet gdyby Francuz wyeliminował jedną ze swoich późnych przerw (4-2), to i tak straciłby swój serwis po meczu, a potem po meczu. Tak więc Mana nie wygrał jeszcze najniższego spotkania w głównym losowaniu w Rzymie w sześciu meczach, a to Deline będzie miał ogromny zaszczyt zmierzyć się z Aleksandrem Zverevem w następnej rundzie.

Djokovic nie znajdzie Evansa

Po miesiącu wielkiego osiągnięcia Wielkiej Brytanii przeciwko Serbowi w 1/8 finału w Monte Carlo, remis został zarezerwowany dla Daniela Evansa i Novaka Djokovica w Rzymie, w drugiej rundzie. Światowy numer jeden w końcu nie znalazł swojego kata 15 kwietnia, który następnie ugrzązł w półfinale księstwa z rąk Stefanosa Tsetsipasa. 26. świat, który przegrał w ósmym finale w Madrycie w zeszłym tygodniu, przegrał w poniedziałek z przyszłym zwycięzcą Aleksandrem Zverevem (który był już w Barcelonie z rąk Corentina Motteta) z Taylorem Fritzem. Amerykanin nie zostawił żadnych szans Brytyjczykom (6: 3, 6: 2, 1h18). Tym samym jest to 31. miejsce w tabeli, w którym Djokovic ponownie spotka się w oczekiwanej bezpośredniej konfrontacji, wiedząc, że Fritz spowodował poważne problemy Serbii w lutym na Australian Open. Tego dnia najlepszy zawodnik ringu, prawdopodobnie dotknięty chorobą w okolicy brzucha, wykorzystał opróżnianie trybun po czwartej grupie, aby uszanować protokół zdrowotny dotyczący rekonwalescencji w piątej grupie.

READ  Global – Światowa 15. edycja roku: Wybór najlepszych nr 12 roku 2023

Hurkacz poddaje się

Hubert Hurkacz, vainqueur surprise du Masters 1000 de Miami, n’a gagné qu’un match depuis son triomphe floridien, lors de son entrée en lice a Monte-Carlo contre Thomas Fabbiano, et il n’a pas renoué avec la victoire ce lundi Aromaty. wręcz przeciwnie! Polski numer 15 został zmuszony do wycofania się, przegrywając 6: 4, 2: 0 przed jednym z najlepszych tenisistów Włoch, numerem 82 na świecie, Lorenzo Musettim. Wyglądało na to, że został uderzony w jedną nogę i miał trudności z poruszaniem się po boisku. Przed tak wczesnym końcem meczu, Hurkacz przegrał pierwszego seta wybiciem 5: 4, tracąc dwa punkty za przerwę na początku meczu. W drugiej przegrał swój serwis 1: 0, a Musetti prowadził 2: 0 40-0, kiedy rzucił ręcznik. Tak więc to Włoch zmierzy się z napastnikiem Richarda Gasqueta, Rileyem Obelką. Jeśli chodzi o Hurkacza, to nie planował startować w żadnych mistrzostwach przed Roland-Garrosem. Aby sprawdzić, czy zmieni zdanie, czy jego kontuzja nie jest zbyt poważna …