Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

27 godzin po porodzie matka umiera: jej mąż załamuje się, gdy otwiera komputer …

Matt i Liz spodziewali się pierwszego dziecka. Szczęśliwa para była daleka od wyobrażania sobie tragicznej kontynuacji ich historii. Dzień, w którym urodziła się jego córka, na zawsze zmienił życie Matta Loughlina.

Matt Willis: Historia godna filmu

Matt i Liz poznali się, kiedy byli nastolatkami. Spotkanie na stacji benzynowej było dla nich początkiem duża Historia miłosna. Od tego czasu Liz i Matt stali się nierozłączni. Po latach licealnych para podjęła inną decyzję na studiach.

To skłoniło ich do kontynuowania ich związku, ale na odległość. Jednak w ich miłości nie zmieniło się nic silniejszego niż dystans. Po wielu latach dystansu Matt dołącza do swojej ukochanej w Los Angeles. Oboje podróżowali razem po całym świecie. W Nepalu Matt oświadcza się swojej ukochanej Liz i para pobrała się w 2005 roku.

Źródło: zrzut ekranu z Facebooka

nowe życie

Dwa ptaki miłości rozpoczynają nowe życie. Mieli środki na zakup własnego domu. Mieli wtedy wszystko, by w pełni cieszyć się życiem w szczęściu. Dobra wiadomość puka do ich drzwi. Po dwóch latach małżeństwa para czekała na owoc swojej miłości. Ku wielkiej radości pary stworzyli blog, w którym dzielą się ewolucją ciąży, aby o wszystkim informować swoich bliskich.

Niestety ciąża Liz była skomplikowana i została nawet sklasyfikowana jako ciąża wysokiego ryzyka. Matt staranniej opiekował się żoną, a jednocześnie nadal prowadził swojego bloga. 24 marca 2008 urodziła się Maddie (Madeleine). Liz musiała przejść cesarskie cięcie. Wcześniak musiał zostać wysłany na oddział intensywnej terapii noworodkowej. Liz mogła widywać swoją córkę tylko przez krótki czas.

Matt ogłosił dobrą wiadomość na swoim blogu „Madeleine jest tutaj! ». Na koniec dodaje, że nie mogą się doczekać kolejnych dobrych wiadomości. Młody ojciec nie wiedział, co nastąpi. Liz, nie mogę się doczekać, aby trzymać córkę w ramionach, ale wciąż musi odpocząć przez kolejne 24 godziny. W chwili, gdy w końcu poszli zobaczyć swoje dziecko razem, stało się najgorsze. Liz opuszcza świat na zawsze.

READ  „Laure i Maxine całkowicie zmienili swoje stanowisko” w sprawie zjednoczenia, mówi Magali

Matt Loughlin, ojciec i wdowiec

Kiedy Matt ostrożnie pomógł żonie zobaczyć córkę, Liz poczuła się słaba i opadła w jego ramionach. Chociaż pielęgniarki zapewniły go, że jest to powszechne wśród kobiet Nadchodzimy Aby urodzić, Matt poczuł, że coś jest nie tak. W wieku 30 lat Matt został tragicznie pozostawiony jako wdowiec po rzadkiej zatorowości płucnej.

Historia
Źródło: AOL

Stało się to zaledwie 27 godzin po urodzeniu córeczki. „Matka nie mogła trzymać dziecka w ramionach”Matt podnosi się pełen bólu. Poza tym dziecko nigdy nie pozna swojej matki, a Maddie będzie miała tylko wspomnienia tych, którzy ją znali, Liz. Od zupełnie nowego ojca do pogrążonego w żałobie wdowca. Wymarzona praca i piękny dom nie zrekompensują straty kobiety, którą Matt tak kochał. Dla niego jego świat się zawalił.

Matt musiał zmierzyć się z faktem, że będzie musiał samodzielnie wychować małą Maddie. Kiedy spotykają się po raz pierwszy, między ojcem a córką tworzy się nieopisana więź. Madeleine miała natychmiastowy wpływ na Matta. Wcześniej martwił się i wątpił w przyszłość. Jego córka była źródłem jego odwagi dla Złapać strzał. Maddie stała się jej pierwszym zawodem.

Odbuduj pełną pamięć

Żonglując troską córki i uczuciami związanymi z utratą żony, Matt natrafia na bloga, który założył z żoną. Pogrążony w żałobie ojciec postanowił prowadzić bloga, dzieląc się swoimi obawami i smutkami. Ci czytelnicy nie tylko czytają.

Ci, którzy przeżyli podobną sytuację, zaczęli udzielać mu cennych rad. blokuj czytniki „Matt, Liz i Madeleine: Życie i śmierć, wszystko w 27 godzin” Zaczął wysyłać prezenty, aby wesprzeć Matta.

„Nigdy bym nie pomyślał, że ludzie będą się o nas troszczyć tak, jak oni” – powiedział Matt.

Co więcej, niektórzy z jego czytelników pomogli Mattowi założyć organizację charytatywną na cześć jego zmarłej żony. Fundacja Liz Loughlin ma na celu pomoc ludziom, którzy przeszli przez tę samą smutną historię co on. Wszystkie zyski z działalności Przedsiębiorstwo Przejdź do niego bezpośrednio.

READ  Angelina Jolie opowiada o wojnie rosyjsko-ukraińskiej: „Modlę się za ludzi”

Matt i Maddie: historia zaadaptowana do filmu

W 2009 roku Matt zabrał córkę do Indii, aby napisać „Two Kisses for Maddy: A Memoir of Loss & Love”. Książka stała się bestsellerem „New York Timesa”. O ile w 2016 roku krążyła plotka o adaptacji filmu, to dopiero w 2019 roku. Film zatytułowany „Rodzicielstwo” po francusku „Un papa hors par” został wydany w 2021 roku.

Po wydaniu na Netflix historia oparta na wspomnieniach Matta stała się najczęściej oglądanym filmem na Netflix w pierwszym tygodniu emisji. W marcu 2018 Madi kończy 10 lat. Matt pełnił swoją rolę jako kochający ojciec w pełnym wymiarze godzin. Pomimo wszelkich minusów utraty Liz, osiągnęli sukces Ruszaj naprzód.