Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Otwarcie Muzeum Jabłka w Warszawie

Spełnia się nowe muzeum mieszczące się w dawnej fabryce hutniczej w Warszawie 1600 monet powiązanych z Apple. Efekt lat żmudnej pracy projektanta polskiego kolekcjonera.

To największa i najbardziej wszechstronna grupa Apple na świecieJacek Lupina, 56-letni architekt, który zbierał Grupa, która obejmuje całą historię Amerykański gigant technologiczny na przestrzeni lat.

Muzeum mieści się w dawnej fabryce czerwonej cegły z początku XIX wieku, Fabryce Norblina w centrum Warszawy, która od tego czasu została przekształcona w przestrzeń handlowo-rozrywkową.

Wewnątrz znajduje się replika Apple 1, pierwszy komputer sprzedawany przez Steve’a Jobsa i Steve’a Wozniaka. Ale też starsze komputery marki Apple i NeXt. Celem, według jego właściciela, jest:Zwiedzający mogą zobaczyć, jak wyglądał początek – jak prymitywne i bardzo proste było wszystko. Etui Apple 1 wykonane z drewna! Nic takiego jak to, co mamy dzisiaj.

Według jej właściciela kolejno będą pokazywane różne elementy kolekcji. W ten sposób na 350 m2 powierzchni wystawienniczej w ciągu kilku miesięcy pojawi się kilka produktów, dzięki czemu „Każda wizyta jest wyjątkowa. „

Aby uzyskać więcej informacji lub kupić bilety; Wejdź na oficjalną stronę muzeum.

READ  Na Netflix dziesięć (bardzo) dobrych filmów do obejrzenia przed końcem kwietnia