Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

[Update] Cody Rhodes został kontuzjowany przed Hell in a Dungeon

[Update] Cody Rhodes został kontuzjowany przed Hell in a Dungeon

Aktualizacja 6 czerwca, 1:00 w Paryżu / 5 czerwca, 19:00 w Montrealu

WWE potwierdziło podczas zapowiedzi, że Cody Rhodes miał rozdarty mięsień piersiowy. Pomimo kontuzji, Cody potwierdził przedstawicielom WWE, że chce zmierzyć się z Sethem Rollinsem, więc mecz jest do wzięcia.

WWE wyjaśnia, że ​​Cody doznał częściowej kontuzji klatki piersiowej w poniedziałek podczas walki z Sethem, Cody utrzymywał kontuzję w tajemnicy i niestety zranił się poważniej w piątek podczas treningu na siłowni. Podczas tego treningu zerwał całkowicie ścięgno mięśnia piersiowego.

Aktualizacja 5 czerwca 23:00 Paryż / 17:00 Montreal

The Wrestling Observer i WrestleVotes potwierdzają, że Cody Rhodes doznał prawdziwej kontuzji. Nadal jest oceniany przez Doktora, dlatego WWE podjęło wczoraj decyzję o usunięciu go z meczu na żywo.

Jeśli chodzi o Hell in a Cell, WWE obecnie zamierza umieścić go na ringu pomimo kontuzji. Kontuzja, która wystąpiła podczas treningu na siłowni, ale jej dokładna natura nie została jeszcze ustalona. WrestleVotes donosi, że urzędnicy WWE nieustannie zmieniają swoje plany dotyczące meczu między Codym i Sethem, aby dostosować się do złożonej sytuacji. Skala kontuzji również nie została jeszcze określona, ​​co może doprowadzić do odwołania meczu w ostatniej minucie.

Oryginalny artykuł o wycofaniu się Cody’ego Rhodesa z wydarzenia na żywo:

Można zakwestionować główne wydarzenie WWE Hell in a Cell 2022 pomiędzy Cody Rhodesem i Seth Rollins.

W rzeczywistości WWE zaprezentowało wydarzenie na żywo w sobotni wieczór w Champaign w stanie Illinois. Głównym meczem wieczoru był pojedynek uliczny pomiędzy Cody Rhodes i Seth Rollins, ale mecz został zastąpiony przez starcie trójstronne pomiędzy Drew McIntyre, Sami Zayn i Seth. WWE ogłosiło, że Rhodes doznał kontuzji przed występem po ataku Setha Rollinsa.

Wygrał Drew McIntyre, a po meczu na ring wszedł Cody Rhodes, by zaatakować Setha Rollinsa i ścigać go za kulisami. W tej chwili nikt nie wie, czy Cody Rhodes rzeczywiście doznał kontuzji i dlaczego nie był w stanie zagrać pełnego meczu ostatniej nocy w wydarzeniu na żywo.

READ  Po Rosji i Węgrzech Polska studiuje prawo anty-LGBT

Co stawia pod znakiem zapytania mecz Premium Live Event. Cody Rhodes może cierpieć, a urzędnicy WWE chcieli się upewnić, że jest w porządku na Hell in a Cell. Sytuacja będzie uważnie obserwowana, możemy sobie wyobrazić, że WWE udzieli nam ostatecznej odpowiedzi dziś wieczorem podczas imprezy, w której będziemy mieszkać razem Skurcz.

Wszystkie szczegóły dotyczące piekła w celi znajdziesz na stronie Catch-Newz.com/hellinacell.

Źródło obrazu: WWE