Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2 najlepsze nowe smartfony stycznia 2022 na Frandroid

W grudniu 2021 roku wciąż testujemy wiele produktów. Rzućmy okiem na najlepsze nowoczesne smartfony na Frandroid, które możemy polecić w styczniu 2022 roku. W tym miesiącu wybór jest cieńszy, ponieważ w zestawie są tylko dwa urządzenia, strony Realme i Sony.

właściwa równowaga

8 / 10

  • Świetna wydajność i szybkie ładowanie
  • Dobry stosunek jakości do ceny
  • Zrównoważony smartfon

Wciąż jesteśmy na początku 2022 roku. Aby dobrze zacząć, sugerujemy dalsze przesyłanie naszego comiesięcznego raportu smartfony który ostatnio przykuł naszą uwagę.

I dlatego , W grudniu 2021Wciąż testujemy wiele produktów, ale tylko nieliczne są naprawdę godne polecenia. Dlatego zamiast pierwszej trójki, tym razem przedstawiamy pierwszą dwójkę. Oto dwa najlepsze smartfony, które ostatnio testowaliśmy na Frandroid, które możemy polecić w styczniu 2022 roku.

8 / 10

Realme GT Neo 2

  • Świetna wydajność i szybkie ładowanie
  • Dobry stosunek jakości do ceny
  • Zrównoważony smartfon


Dostępne o 379 euro na Amazon

ten Realme GT Neo 2 To kompletny i bardzo satysfakcjonujący smartfon w cenie, w jakiej jest sprzedawany. Bez bardzo niskiej ceny jest w stanie zaoferować nienaganne wrażenia za rozsądną cenę na pograniczu średniej i wysokiej klasy startu. Urządzenie opiera się głównie na wysokiej wydajności, ultraszybkim ładowaniu, eleganckiej i ergonomicznej konstrukcji, wyświetlaczu AMOLED 120 Hz i eleganckim interfejsie.

Konieczne byłoby komponowanie w przeciwieństwie do części obrazu, która nie jest tak wszechstronna, jak można by się spodziewać, oraz braku certyfikatu IP na wodoodporność. Pamiętaj również, aby trochę skalibrować ekran, aby uzyskać optymalne wrażenia podczas oglądania.

7 / 10

Sony Xperia 5 III

  • ładny kształt
  • najlepsza wydajność
  • piękny ekran


Dostępne o 949 € na SFR

Doskonała wydajność, wysokiej jakości obrazy, stylowy ekran 120 Hz, wygodny rozmiar w dłoni … Sony Xperia 5 III Ma wiele ciekawych właściwości. Jest to więc dobry smartfon, z którego korzystamy na co dzień. Wreszcie, szczególnie żałujemy nieco wysokiej oficjalnej ceny, bo tam właśnie trafia but. W cenie poniżej 150 czy 200 euro telefon będzie atrakcyjniejszy.

READ  Test Xiaomi Redmi 9T: biegacz długodystansowy bez niedoboru zasobów

Aby skorzystać z tego smartfona i jego pięknych zalet, trzeba też wiedzieć o pewnych wadach, takich jak wolne ładowanie czy aplikacje PRO do zdjęć i filmów, które nie są wyraźne.


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.