Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

15 dni darmowych gier ze sklepu Epic Games Store: jedno z najważniejszych wydarzeń 2019 roku zaprezentowane w dniu 11.!

Epickie gry Nawaliliśmy wczoraj ofiara Bezpłatnie przez 24 godziny w ramce 15 dni darmowych gier ze sklepu Epic Games Store. Nieuchronnie zmniejsza się intensywność, prezentując grę, która jest teraz zdecydowanie bardziej nowoczesna i popularna, ale tak jest Już w tym roku oferowane za darmo : monitorowanie.

Jeśli nie odblokujesz dostępu do tego konkurenta poniżej GOTY W 2019 roku masz na to czas do 27 grudnia do godziny 16:59.

monitorowanie

Po tym, jak tajna agencja w Nowym Jorku zostaje zaatakowana przez nieznaną mistyczną siłę, Twoim zadaniem jest zostać szefem i odzyskać kontrolę.

W tej nadprzyrodzonej grze akcji i przygodowej od studia deweloperskiego Remedy Entertainment będziesz musiał opanować nadprzyrodzone moce, regulowaną amunicję i responsywne środowiska, a wszystko to podczas walki w nieustępliwym i nieubłaganym świecie.

Control opowiada historię Jesse Faden i jej osobistych poszukiwań odpowiedzi podczas pełnienia nowej roli reżyserki. Świat Kontroli ma swoją historię, podobnie jak sprzymierzeńcy Jesse na przestrzeni czasu. Gdy Jesse łączy siły z innymi agentami Biura, ujawnia dziwne doświadczenia i sekrety.

15 dni darmowych gier z Epic Games Store, dziś 12

Jutro gra, która będzie oferowana za darmo, to herbata Za pomocą symboli różdżki: najmądrzejsi już odgadli odniesienie do magowie AustraliiPrzygodowa gra akcji osadzona w czarującym świecie.

Edytor winietWsparcie
redaktor
Ulubiony pisarz twojego ulubionego redaktora od 2009 roku, pasjonat muzyki rockowej, fan wszelkiego rodzaju sitcomów. Dużo grałem w Pokemona w swoim życiu.
Chodź za mną : Gracze na Twitterze

READ  Ubisoft ujawnia swój kolejny telefon Triple A.