Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

100% baterii w 8 minut

Po kilku miesiącach przecieków pojawia się technologia ultra szybkiego ładowania Xiaomi o mocy 200W. Może naładować baterię 4000 mAh w 8 minut.

Technologie szybkiego ładowania Na smartfonie są bardzo mile widziani. Nasze urządzenia zawierają więcej baterii niż kiedykolwiek wcześniej, a szybkie ładowanie zapewnia cenne kilka godzin dodatkowej pracy w ciągu zaledwie kilku minut. Podczas gdy standard szybkiego ładowania został ustalony na poziomie od 15 W do 20 W dzięki USB-C, chińscy producenci rozpoczęli wyścig, aby ładować szybciej.

Na przykład Oppo Ogłosił swoje 125-watowe obciążenie w 2020 roku I to teraz Xiaomi prezentuje HyperCharge.

Ładowanie bezprzewodowe 120 W.

Hypercharge faktycznie łączy dwie technologie. Po pierwsze, standardowy system ładowania przewodowego 200 W przez USB-C. Według prezentacji Xiaomi pozwala to na powrót do 50% baterii w smartfonie 4000 mAh w zaledwie trzy minuty i osiągnięcie 100% w osiem minut. Jak zawsze w tych systemach, 200 watów mocy jest osiągane tylko przy maksymalnym obciążeniu, po czym zmniejsza się, gdy bateria jest pełna. W filmie Xiaomi miernik w ten sam sposób wyświetla moc 67,7W na końcu ładowania.

Leanne YouTubeZasubskrybuj Frandroid

Druga technologia to ładowanie bezprzewodowe 120 W. Xiaomi też to wyjaśnia Dzięki Mi 11 Pro Oceniać. W ten sposób 50% baterii jest osiągane w 7 minut ładowania indukcyjnego, a 100% w 15 minut.

Xiaomi nie podaje w swoim filmie żadnych szczegółów technicznych na temat sposobu osiągania takiej prędkości ładowania. Będziemy więc musieli poczekać, aby dowiedzieć się więcej, ale także odkryć pierwszy smartfon z nim. Chińska marka od lat regularnie wprowadza nowe technologie, Jak zdalna wysyłka, Bez ciągłego sprawdzania produktów konsumenckich. Dzięki temu Xiaomi ma wizerunek marki.

Okaże się, kiedy HyperCharge wyjdzie poza ten dowód słuszności koncepcji i wyląduje w sprzedawanym produkcie.