Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwolnienie Nicole Kidman z kwarantanny w Hongkongu wywołuje poruszenie

Australijska aktorka udała się do południowo-wschodnich Chin, aby nakręcić serial Amazon, emigranci. Została zwolniona przez władze z obowiązkowej trzytygodniowej kwarantanny. Decyzja rozgniewała ludność.

Gdy Hongkong zaostrzył ograniczenia dotyczące zagranicznych podróżnych, aby powstrzymać epidemię Covid-19 od północy w czwartek, Nicole Kidman Został zwolniony z kwarantanny. W zeszłym tygodniu australijska aktorka pojechała do Hongkongu, aby nakręcić nowy miniserial dla Amazona zatytułowany emigranci . Informacje zgłoszone przez prasę i częściowo potwierdzone przez rząd Hongkongu, nawet jeśli aktorka nie jest wyraźnie wymieniona.

Władze powiedziały, że pozwalają zagranicznym podróżnikom uniknąć kwarantanny, jeśli podróżują”.Cel wykonywania określonych czynności zawodowych».

Zwolnienie ostro kontrastuje z zasadami wjazdu dla mieszkańców Hongkongu. Ograniczenia podróży w Specjalnym Regionie Administracyjnym Chińskiej Republiki Ludowej należą do najbardziej rygorystycznych na świecie. Te zasady mające na celu powstrzymanie epidemii koronawirusa spotkały się z krytyką mieszkańców. Podróżujący do Hongkongu muszą izolować się na 21 dni w hotelu, nawet jeśli zostali zaszczepieni. Wielu mieszkańców nie było w stanie odwiedzić krewnych ani podróżować od prawie dwóch lat.

«Mamy więc ludzi z Hongkongu, którzy nie mogą wrócić, jeśli nie zostali zaszczepieni (a nawet po dwu- lub trzytygodniowej kwarantannie), ale Nicole Kidman może po prostu przyjechać. [sur le territoire] Więc ? To obrzydliwe!Zły użytkownik na Twitterze.

Według serwisu informacyjnego australijska aktorka odwiedziła dawną brytyjską kolonię, aby nakręcić miniserial na Amazonie HK01. Widziano ją na zakupach i na wystawie, po przyjeździe z Sydney w zeszłym tygodniu. Aktorka współprodukuje adaptację bestsellerowej powieści emigranci Kanice YK, która śledzi grupę emigrantów w Hongkongu. Do tego nowego projektu australijska aktorka poleciała tam prywatnym samolotem.

READ  Globalny Blockchain Media, Reklama i Rozrywka Analiza konkurencji i wartość przychodów (mln USD) | IBM, Microsoft, SAP

Zobacz też – Lokalne władze testują „wszystkich mieszkańców” Wuhan po powrocie z Covid-19