Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zidane ogłosił w PSG, Thunderclap!

Zidane ogłosił w PSG, Thunderclap!

Po roku bezskutecznych prób ubiegania się o Zinedine’a Zidane’a, PSG może szybko wrócić do szarży w przypadku słabego wyniku z Bayernem Monachium.

Opera Zidane’a w Paris Saint-Germain może mieć nowy sezon. W wyniku decyzji Didiera Deschampsa o kontynuowaniu przygody u steru Francji. Podczas gdy wyraźnie pokazał, że chce usiąść na ławce rezerwowych Bluesa i miał nadzieję, że jego były kolega z drużyny odejdzie, były rozgrywający musiał podjąć decyzję i dlatego będzie musiał poczekać co najwyżej do 2026 roku, aby zobaczyć, jak jego marzenie się spełni. PRAWDA.

Ale po prawie dwóch latach naładowania energii po drugim doświadczeniu u steru Realu Madryt, mieszkaniec Marsylii nie chce dłużej czekać. Były twórca gier planuje szybki powrót do usługi. Ale projektów, które mogą go zainteresować, nie jest tak wiele. Stany Zjednoczone i Brazylia, które chciały uczynić go swoim trenerem, były w stanie to przejrzeć.

Galtier wie, czego się spodziewać

Nic dziwnego, że nazwy Juventus, Real Madryt i Paris Saint-Germain są już ponownie kojarzone z byłym Bordelay. Z bólu starsza pani marzyła o powrocie swojego byłego zawodnika. Podobnie w przypadku odejścia Carlo Ancelottiego klub Merengue może się do niego ponownie zwrócić. Ale według OK Diario, PSG może być pierwszym, który zremisuje.

W przypadku, gdy mistrzowie Francji zostaną wyeliminowani przez Bayern Monachium w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, paryscy kapitanowie mogą już podjąć decyzję na miejscu i szybko wylądować Christophe Galtier, aby spróbować ostatecznie zwabić Zinedine Zidane, największe marzenie księcia. Katar. Okazja wygląda bardzo dobrze dla właścicieli z Kataru, którzy są zdeterminowani, aby zarobić na nieoczekiwanej gratyfikacji.

READ  Bayern rekrutuje Gravenbrich, wielki talent z Ajax