Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Zdjęcie Justina Timberlake’a” po tym, jak został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu

„Zdjęcie Justina Timberlake’a” po tym, jak został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu

Amerykański artysta został sfotografowany przez policję we wtorek, 18 czerwca, po aresztowaniu za jazdę pod wpływem alkoholu we wschodnim Nowym Jorku.

Obraz, który przejdzie do historii. We wtorek, 18 czerwca, wiele amerykańskich mediów ujawniło prawdziwy obraz amerykańskiej gwiazdy pop Justina Timberlake’a, kilka godzin po tym, jak pojawił się przed sądem na żywo w Nowym Jorku. Lokalna prasa doniosła, że ​​piosenkarz i aktor został aresztowany w nocy za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu we wschodniej części dużego miasta.

„Zdjęcie Justina Timberlake’a”, ujawnione przez TMZ we wtorek, 18 czerwca 2024 r. – zrzut ekranu

„Jego oddech śmierdzi alkoholem”.

Według raportu policyjnego, do którego dotarła stacja CBS, 43-letni piosenkarz, producent i aktor był „pod wpływem alkoholu”, „jego oczy były przekrwione, a jego oddech cuchnął alkoholem”.

Gwiazda podobno odpowiedziała policjantowi, że „wypił martini i poszedł za przyjaciółmi do domu”.

Według CBS Justin Timberlake natychmiast stawił się w sądzie w Sag Harbor około godziny 9:30. Położona około 150 kilometrów od Nowego Jorku dzielnica Hamptons słynie z wystawnych rezydencji wielu wielkich amerykańskich i zagranicznych fortun.

„Prince of Pop” był członkiem boysbandu NSYNC, a później rozpoczął karierę jako piosenkarz, autor tekstów, producent i aktor, katapultując go do statusu światowej ikony muzyki.

Zdobył dziesięć nagród Grammy, cztery nagrody Emmy oraz Oscary w dziedzinie muzyki i telewizji. Gwiazda była w związku z Britney Spears w latach 1999-2002, a w październiku ubiegłego roku amerykańska piosenkarka w swoich pamiętnikach opisała, że ​​w trakcie ich związku niechętnie i na prośbę Justina Timberlake’a zdecydowała się na aborcję.

Najczesciej czytane

READ  Maestro Laure spotyka się 4 lata po ich pierwszym zaręczynach