Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zawodnik AJ Auxerre naciska tam, gdzie boli

Uruchom cel! Klub piłkarski ASSE: 10 najważniejszych wartości rynkowych warzyw

Trzy tygodnie temu Pascal Dubras ubolewał, że jego piłkarze nie mają już paliwa w baku. Co nie pozostaje bez pytań, gdy dowiadujesz się, że ASSE w tym sezonie miało do gry tylko Championship i Coupe de France… Na wczorajszej konferencji prasowej napastnik AJA Gaëtan Charbonnier potwierdził, że Stefano miał kłopoty w ostatnim kwartale tego sezonu. pierwsze pół godziny w czwartek. I żebym musiała liczyć, kiedy jutro wrócę…

„Byliśmy lepsi jako zespół i indywidualnie pod koniec meczu” – powiedział były napastnik Stade Brestois, który często dobrze radził sobie w Cauldron. „Czuliśmy, że jesteśmy od nich lepsi, i po tym zaczęli opuszczać nogi. dodatkowy duch z Abbé-Deschamps. Teraz jesteśmy ostrożni”. Jedziemy do Cauldron, aby przywrócić Ligue 1 naszym fanom. Odzyskamy siły i będziemy gotowi w niedzielę. Zieloni też mają interes!

podsumować

Napastnik AJ Auxerre, Gaëtan Charbonnier, rozumie, że ASSE ma problemy z dokończeniem meczów. I chce na to dowodu w ostatniej kwarcie pierwszego meczu w czwartek, w którym Ikaoni wyrównał w 86. minucie.

READ  Djamel Belmadi (trener Algierii) o Andym Delorsie: „To wielki żart roku!”