Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaginięcie Madi McCann: główny podejrzany „100% winny”, niemiecki wymiar sprawiedliwości ma zostać postawiony w stan oskarżenia przed końcem roku

Madeleine McCann zniknęła w 2007 roku w Portugalii, na kilka dni przed świętowaniem jej czterech lat, kiedy była na wakacjach z rodzicami. Po 14 latach po dziewczynce nie było śladu. Ale niemiecki wymiar sprawiedliwości jest przekonany, że aresztowali jej porywacza, porwali ją i zabili.

Nie mają ciała ani DNA, ale niemieccy śledczy są przekonani, że znaleźli zabójcę Maddy McCann. W zasadzie to potwierdza Hans Christian Walters, prokurator prowadzący sprawę, w wywiadzie na wyłączność z Lustro. dla niego, Christian Bruckner, 44 lata, więziony dla cudzych napaści seksualne, winna porwania, porwania i morderstwa młodej Madeleine McCann, gdy była en wakaty w Praia da Luz lub Portugalia Z rodzicami w 2007 roku.

niemiecki Alcatraz

Hans Christian Walters ma nadzieję, że postawi go przed końcem roku i zamknie sprawę przed końcem przyszłego roku. „Jest bardzo prawdopodobne, że go potępimy. Teraz mamy dowody”., rozwija prokurator. „Ale nie chodzi tylko o to, by go oskarżyć. Chodzi o to, by oskarżyć go o najlepszy możliwy zestaw dowodów (…) Będziemy badać, o ile istnieją dowody lub informacje, o które prosimy. Nie mówię, że nie mamy wystarczy. Ale on jest w więzieniu, więc nie mamy tego “ciśnienia”..

Christian Bruckner jest obecnie w odosobnieniuOldenburg za przestępstwa seksualne. Więzienie z jego tytułu to nic innego jakAlcatraz Niemiecki.

READ  Erupcja wulkanu na La Palmie - aktywność wulkanu zatrzymana na kilka minut, obrazy na żywo