Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Za powiązanie dumy z wykorzystywaniem seksualnym dzieci wybrany w wyborach polski urzędnik potępił

Członek rady miejskiej z ultrakonserwatywnej partii rządzącej w Polsce został skazany w apelacji po tym, jak napisał na Facebooku, że Marsz Dumy „Promuje homoseksualizm i wykorzystywanie seksualne dzieci”.

W końcu to szeryf sięgnął na konto Tomasza Petuchy, radnego lubelskiego z ultrakonserwatywnego PiS, partii prezydenta Andrzeja Dudy. Wybrany urzędnik od 2019 r. odmówił zapłaty grzywny na rzecz Pride Union w swoim mieście organizującym za napisanie we wrześniu 2018 r. na Facebooku, że Pride March „Promuje homoseksualizm i wykorzystywanie seksualne dzieci”. Idealny czas, bo w sobotę 23 października stowarzyszenie organizuje trzecią edycję swojego biegu.

Przeczytaj także:

„Z przyjemnością informujemy, że środki, które zostały skonfiskowane z kont Tomasza Pituchy, właśnie trafiły na nasze konto Mars. Przeznaczymy je na organizację wydarzenia oraz pomoc osobom LGBT potrzebującym wsparcia psychologicznego.”, a Opublikowano na Twitterze w March Equality AssociationTo stowarzyszenie organizuje marsz.

Wymierzenie sprawiedliwości nie było łatwe. Bartosz Staszewski szedł za Tomaszem Petocą, znanym z portretów piętnujących tzw. strefy wolne od LGBT, które rozwinęły się w ciągu ostatnich dwóch lat w kilku gminach w Polsce. Podczas jego skazania w pierwszej instancji sędziowie w swoich naradach wskazali, że cel wiecu był rzeczywiście „Promowanie równości i tolerancji”, pamiętając, że związek z wykorzystywaniem seksualnym dzieci jest oczywisty „złe i złośliwe”.

Zatrzymaj to wypaczenie homoseksualizmu w Polsce”.

Wybrany urzędnik został następnie odwołany w wyniku apelacji w grudniu 2019 r. Sędziowie nakazali mu wówczas wpłacić stowarzyszeniu 5000 zł, czyli około 1900 euro. Ale po wyjściu z sądu Thomas Petucha zdecydował, że nie zastosuje się do wyroku. w polskiej gazecie onetOgłaszać: „Nie mogę przekazać pieniędzy na ten spacer, ponieważ jest to sprzeczne z moimi przekonaniami”. Następnie zacytuj przez Notatki z Polski, Trwa: „Być może będziemy musieli przegrać wiele procesów sądowych, aby powstrzymać to odstępstwo od promowania homoseksualizmu w Polsce”. Dlatego to szeryf przejął pieniądze.

READ  Najlepsze życie Poniedziałek, 4 października 2021 r.: Zapowiedź odcinka 4381 – serial telewizyjny

Kłopoty prawne, jakich doświadczyła drużyna narodowa, nie przeszkodziły mu w powołaniu go na zastępcę dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji. Trzeba powiedzieć, że polski minister edukacji, jeden z jego krewnych, podobno podziela jego homofobię. Tak opisał zloty Przemysław Czarnik: „wzmocnić ugięcie”. według niego, Ideologia LGBT (sic!) Ma te same neomarksistowskie korzenie, co narodowy socjalizm Hitlera”.. W rozmowie z TVP . telewizja publicznaOpracował: „Wszyscy są równi wobec prawa… [mais] Ci, którzy promują dewiację, nie powinni mieć takich samych praw, jak ludzie, którzy postępują normalnie”.. Z PiS u władzy w Polsce, polityka stała się stałym punktem Goodwina.

Przeczytaj także:

Źródło obrazu: Wikimedia Commons