Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Z przykrością muszę poinformować, że jest to chaotyczna i chaotyczna gra wideo” – rozczarowanie dla jednej z największych gier na Kickstarterze?

„Z przykrością muszę poinformować, że jest to chaotyczna i chaotyczna gra wideo” – rozczarowanie dla jednej z największych gier na Kickstarterze?

Wiadomości z gry „Z przykrością muszę poinformować, że jest to chaotyczna i chaotyczna gra wideo” – rozczarowanie dla jednej z największych gier na Kickstarterze?

dzielenie się :


Według tego dziennikarza najbardziej finansowana gra wideo w 2020 roku będzie do niczego, co będzie prawdziwym rozczarowaniem.

I Kickstartera Sukces niekoniecznie gwarantuje udaną grę. Nieumyślnie, ten J-RPG może być idealnym przykładem. Pamiętajcie, że w 2020 r. była to najczęściej finansowana gra wideo roku i zgromadziła ponad 40 000 autorów. I ponad 3 miliony euro. Spodziewaliśmy się zatem wiele po tym oprogramowaniu, które wydawało się być godnym następcą zeszłorocznych gier J-RPG, wyposażonych w olśniewające projekty 2,5D. Niestety, choć dopiero niedawno ukazała się na PC i konsolach, jej kontynuacja została zapomniana. Pomimo wszelkich nadziei fanów gatunku, tytuł ten jest zły i pełen błędów.


Projekt upadł

Popularnym projektem na Kickstarterze jest Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes. Jest to J-RPG, w którym rozgrywka pozwala graczom zrekrutować sto postaci, które następnie zostaną wykorzystane przez głównego bohatera do zakończenia wojny. Jest bezpośrednio następstwem odcinka Eiyuden Chronicle Rising z 2022 r., który przedstawił nam niektórych z tych przyszłych bohaterów. Pomimo nieco klasycznej konstrukcji i rozgrywki udało im się zawojować publiczność, co dobrze wróży na przyszłość. Niestety Jason Schreier, amerykański dziennikarz branży gier wideo, właśnie ukończył tytuł. To naprawdę niedobrze.

Kilka dni temu ukończyłem Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes i z przykrością muszę stwierdzić, że jest to chaotyczna i chaotyczna gra, z nudnymi zajęciami i rozczarowującą historią. Dodatkowo: Krytyczny błąd uniemożliwiał mi rekrutację postaci i zobaczenie prawdziwego zakończenia i nie został jeszcze naprawiony. -Jasona Schreiera X.


Nie ma co oszczędzać?

Tym samym jest to małe rozczarowanie twórczością studia Rabbit&Bear. Ponadto wydaje się, że wielu internautów zgadza się ze Schreierem i napotkało dokładnie te same problemy. Dziennikarz w swojej krytyce idzie dalej i mamy wrażenie, że jest naprawdę zawiedziony, gdy widzi utracony potencjał. Docenia artystyczny zacięcie deweloperów, ale to nie wystarczy, aby podnieść poprzeczkę. „Trzej bohaterowie nie mają osobowości, a wielki spisek polityczny okazuje się bzdurą. To jest takie szalone. Naprawdę chciałem polubić Stu Bohaterów, ale niestety…. „. Jest to dotkliwy cios dla wszystkich współpracowników Kickstartera, którzy niestety nie otrzymali tego, czego oczekiwali. Jednak licencja Eiyuden Chronicle ma jeszcze czas na odzyskanie. Chociaż twórca Yoshitaka Murayama niedawno zmarł, rzeczywiście powstanie kontynuacja. Chociaż my Nie wiemy jeszcze o nim zbyt wiele, ale mamy nadzieję, że odniesie taki sam sukces finansowy jak „Stu bohaterów”, aczkolwiek twórcy dołożą wszelkich starań, aby ulepszyć to uniwersum.

READ  Chrome 90 ulega całkowitej awarii na komputerze z systemem Windows 10

O sadze Final Fantasy

Egzamin

FF7 Rebirth: To coś więcej niż tylko remake, to najlepsza gra we współczesnej sadze Final Fantasy!

Wiadomości z gry

Czy znasz wszystkie gry Final Fantasy? Oto pełna lista wszystkich gier Final Fantasy

Wiadomości z gry

25 lat później odkrywa skarb w domu swoich rodziców – nostalgiczne znalezisko, którego wszyscy chcielibyśmy doświadczyć!

Wiadomości z gry

Spędził ponad 500 godzin, aby osiągnąć poziom 99 w pierwszym obszarze FF7, kierując się wyłącznie nienawiścią…

Wiadomości z gry

Myślisz, że znasz początki Final Fantasy? Epos faktycznie kryje w sobie ukryte znaczenie, w które nie można wątpić.