Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wynik Euromillions FDJ: remis we wtorek 7 grudnia 2021 r.

Jackpot może należeć tylko do tych, którzy spróbowali szczęścia. to jest powód Możesz teraz potwierdzić swoje bilety Euromillions na oficjalnej stronie FDJ. Ta wyjątkowo prosta gra pozwoli Ci w mgnieniu oka postawić jackpota, bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli jesteś fanem wersji papierowej Euromillions Networks, nie martw się. Wszystko, co musisz zrobić, to iść do swojego zwykłego sklepu tytoniowego i możesz już iść. Pamiętaj, że każda sieć, którą uzupełnisz, może tylko zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

  • 22 – 31 – 38 – 46 – 47 oraz numery gwiazdek: 7 – 11
  • Kod MyMillion®: LT 173 6325

Spróbuj szczęścia w następnej loterii z FDJ Network

Losowanie Euromillions 3 grudnia pozwoliło Ci zarobić aż 130 milionów euro. Jednak jackpot nie do wygrania. Więc upewnienie się, że zmienisz swoje życie, jest znowu możliwe Kwota zarobków, która teraz wzrosła do 143 mln euro. Co motywuje Cię do grania we wszystko za wszystko i dlaczego nie, zostań kolejnym milionerem tej gry, która już uszczęśliwiła więcej niż jedną osobę w całej Europie.

Wygranie wyścigu Euromillions jest całkowicie możliwe, a wszystko, czego potrzebujesz, to tabela i inspiracja, aby znaleźć pięć prawidłowych liczb lotto. Więc nie wahaj się dłużej, ponieważ jesteś jedyną osobą, która w końcu może obrócić koło w swoim życiu.

READ  Wajden: Za kulisami wielkiego starcia z tancerzem DALS? Gwałtowny wyciek dźwięku