Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Klangor: Wszystko, co musisz wiedzieć o serii POLAR + .

zawód Przez CANAL+ Redakcja 4 listopada 2021

Odkryj Klangor, nowy polski thriller emitowany na POLAR +, dostępny z CANAL +, który łączy akcję i rodzinny dramat w urzekający koktajl.

Klangor, wyścig z czasem

Witamy w udręczonym życiu Rafała, psychologa, który pracuje z niebezpiecznymi więźniami. Pewnego dnia życie tego Polaka zostanie wywrócone do góry nogami, gdy jego córka Gabe zniknie bez śladu. Przekonany, że ta sprawa, śmierć nastolatka i ucieczka jednego z jego pacjentów z więzienia są ze sobą powiązane, Rafał wyrusza na niebezpieczną misję, by odnaleźć swoją córkę.

Thriller, którego akcja rozgrywa się na tle rodzinnego dramatu

W programie Klangor Jest to 8 odcinków po 44 minuty każdy i zanurzysz się w misji poszukiwawczej, aby znaleźć mężczyznę dręczonego zniknięciem jego córki. Serial przedstawia następnie tego zmaltretowanego ojca i umiejętnie łączy kody mrocznych thrillerów z dramatami rodzinnymi. Bo tak, więzi łączące Rafała z resztą jego rodziny są dalekie od poezji, a zniknięcie Gabe’a będzie okazją do rzucenia światła na wszystkie te rodzinne spory, a także do zbadania sprawy.

Jaka obsada dla Clangora?

Stworzony przez Kacpra Wysockiego i Łukasza Kosmickiego, odpowiedzialnych za serial Najzimniejsza gra, Klangor Prowadzona przez Arcadiusa Yakobeca, a zwłaszcza przygląda się Król gdzie w lesie. Obok niego znajdujemy Maję Ostaszewską (zdiagnozowany), Aleksandra Popławska (asystent komika)Wojciecha Mikwaldowskiego, (Sztuka kochania)Piotr Witkowski (koniec) Albo pojawiła się Magdalena Zerwińska (w lesie).

Szukasz pierwszego sezonu Klangor NA POLAR + DOSTĘPNE Z KANAŁEM +

READ  Rozrywka — Netflix przejmuje pierwsze studio gier wideo