Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyłączony.  Sprawa Alaina Delona: Hiromi Rollin „uwięziona” przez Alaina Fabiana?  Po raz pierwszy przerywa ciszę

Wyłączony. Sprawa Alaina Delona: Hiromi Rollin „uwięziona” przez Alaina Fabiana? Po raz pierwszy przerywa ciszę

Czy Alain Fabien Delon Hiromi Rollin jest pułapką? Tak w każdym razie twierdzi 66-latek. Na łamach magazynu Your Closer, który pojawi się w kioskach od piątku 29 września, po raz pierwszy przedstawia swoją wersję faktów dotyczących kontrowersyjnej sprawy z udziałem niej i aktora. Podczas gdy dzieci Alaina Delona złożyły przeciwko niej skargę pod zarzutem „nękania moralnego” i „wykorzystywania słabości”, Hiromi Rollin zapewnia, że ​​„Wpływ na ich ojca I zachęć go, żeby trzymał się od niej z daleka. „Alanowi nic się nie stało i był przy zdrowych zmysłach, wbrew temu, w co wmawiałyby mu jego dzieci”. Mówi.

Przeczytaj także > Sprawa Alaina Delona: „Wszystkie zdjęcia dowodzą…”, Hiromi Rollin kontratakuje

Ale to nie wszystko: Hiromi Rollin wciąż wyjaśnia na łamach swojej książki Bliżej, że Alain Fabien Delon poszedłby dalej Zamknij ją Aby usunąć go z drogi potworowi francuskiego kina i wydalić z posiadłości Doshiego. Mówi, że tego dnia drugi syn Alaina Delona zadzwonił do ojca, aby przyjechał po jego psa Lobo. Ale kiedy wróciła do domu, zastała to miejsce… puste. To była pułapka : W domu jego syna nie było nikogo, a kiedy wróciłem do Doshi, jeden z ochroniarzy uniemożliwił mi dotarcie do domu. mówi Hiromi Rollin.

Sprawa Alaina Delona: jego zaniedbane dzieci? Hiromi Rollin potępia

Na naszych łamach ta, która podaje się za partnera Alaina Delona, ​​również kwestionuje obecność swoich dzieci w swoim życiu. „Przez cztery lata jego dzieci nigdy mi nie pomogły (…) O wszystko zadbałem sam. podkreśla. Jest także zaskoczona, że ​​Alain-Fabien Delon, podobnie jak Anushka i Anthony, decyduje się na marginalizację jej, choć nie zawsze są dobrze rozumiani. „Miałem całkiem dobre relacje z Alainem Fabianem (…) Byłem szczególnie zszokowany i zasmucony Niech sprzymierzy się ze swoim bratem i siostrą”. Konkludujesz.

READ  „Anatomia upadku” zdobywa międzynarodowe nagrody i nominacje

Cały nasz wywiad znajdziesz w swoim magazynie. Sprzedaż od piątku 29 września 2023 r. w kioskach lub na stronie robot, iPada i dalej Kiosk.