Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyciekło trzecie DLC, a fani szaleją

po, po Gniew kapłana I Oblężenie Paryża, tam jestAssassin’s Creed Walhalla W najbliższej przyszłości powinna oferować trzecie DLC. Trzecia partia zawartości jest zaplanowana na nadchodzące tygodnie, jeśli mamy wierzyć plotkom zręcznościowym, chociaż Ubisoft nie sformalizował daty ani nazwy jej premiery. Ale jak zwykle DLC przecieka. I uważaj, ta trzecia zawartość do pobrania prawdopodobnie przekroczy oczekiwania fanów.

niechlujna treść

Projekty Ubisoftu padają zazwyczaj ofiarą przecieków związanych z wymianą informacji między ekspertami lub wydobywanie danych. Wybawienie dla niecierpliwych graczy, którzy mogą poznać tajniki nowej zawartości jeszcze przed jej premierą. Aby mogli dowiedzieć się więcej, gracze ci mogą liczyć na niezachwiane wsparcie kilku dobrze poinformowanych zwykłych graczy, takich jak YouTubers j0nathan i JorRaptor.

Jeśli wierzyć w to drugie, w przyszłym roku spodziewana jest nowa przepustka sezonowa. A ktokolwiek mówi o przepustce sezonowej, koniecznie mówi o dużej ilości treści. Trzecie DLC, którego nazwa nie została sformalizowana, ale powinna nazywać się „Świt Ragnarok”. Kierunek królestwa Svartalfheim, domeny Mrocznych Elfów, bezprecedensowego regionu, który wyraźnie ma swój udział w nowościach. Przede wszystkim Svartalfheim musi obejmować arenę, na której gracz może napotkać mityczne asgardyjskie stworzenia, takie jak budowniczy, został już pokonany przez Ivora.

Dodatkowo będzie można położyć ręce na zbroi Odyna, ale także 5 nowych zestawów zbroi. Co więcej, jak fanatycy, nowi mali bossowie przybędą do tego świata, aby cię wyeliminować. Nazywani „Bohaterami Sinmary”, byli bezpośrednio spokrewnieni z Sinmarą, gigantem blisko spokrewnionym z Surturem w mitologii nordyckiej. Po Svartalfheim sensowne byłoby zabranie gracza do Mospelheim, ciepłego i jasnego regionu, którego strażnikiem jest Sortor. Ponadto, manipulując plikami gry, JorRaptor zdał sobie sprawę, że gracz będzie w stanie zmierzyć się z nowymi legendarnymi bossami.

READ  Samsung nigdy nie sprzedawał tylu zegarków w ciągu kwartału

Po Olbrzymu i Gorgonie w Assassin’s Creed OdysseyI W ten sposób gracz będzie mógł rozszerzyć swoje legendarne trofea myśliwskie w tej trzeciej zawartości do pobrania zAssassin’s Creed Walhalla. Zwróć uwagę, że filmowiec nie chciał udostępniać swojej tożsamości, aby nie zepsuć tej interesującej części tej odświeżającej treści. Zawartość do pobrania, która na tym się nie kończy, bo wśród pozostałych nowości znajdziemy nową mechanikę, w której gracz zmierzy się z elitarnymi wrogami rozsianymi po całym Svartalfheim i których będzie musiał wytropić, aby ocalić krasnoludy. Podczas tego DLC Eivor odblokuje nowe umiejętności, które będą miały różne efekty w świecie rzeczywistym i w tych mitycznych krainach.

DLC, które zaplanowano na koniec roku, a nawet początek 2022 roku. Ubisoft nie omieszka oficjalnie zakomunikować tej nowej zawartości w nadchodzących tygodniach.