Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Cyberponiedziałek więcej nudy

Słuchawki AirPods w Czarny piątek. Niektóre promocje są nadal na produkty Apple, w tym AirPods, w Cyberponiedziałek 2021, ostatni dzień Czarnego Piątku.

[Mis à jour le 29 novembre 2021 à 12h47] Aby znieść obniżone ceny AirPods i produktów Apple przed Świętami Bożego Narodzenia, dwa internetW najbliższy poniedziałek 29 listopada jest dobry dzień. Trzeba przyznać, że niektóre promocje zniknęły od piątku (oficjalna data Czarnego Piątku), ale przeceny obowiązują do dziś. Słuchawki Bluetooth W szczególności Apple na iPadach, Macbookach i iWatch. Jak co roku, w Cyberponiedziałek internauta wybiera wybór produktów Apple’a oferowanych w najlepszej cenie w Internecie. Zapewniamy konkurencyjne ceny, dzięki czemu możesz uzyskać najlepszą ofertę na AirPods i inne produkty Apple, które warto teraz sprawdzić.

najlepsze produkty

  • Na AirPods ważny jest Czarny Piątek i Cyberponiedziałek. Istnieją AirPods w obniżonych cenach, szczególnie w przypadku sprzedaży AirPods 2: SFR oferuje swoim abonentom AirPods 2 za mniej niż 100 euro (Zobacz tę stronę). AirPods trzeciej generacji są również dostępne za mniej niż 180 euro na Rakuten (patrz poniżej).
  • Na AirPods Pro, Trzeba przyznać, że oferta Ali Express jest bardzo ciekawa: AiPods Pro na Czarny piątek należy dostać za 179 euro zamiast 279 euro na tej stronie.
  • MacBooki są dostępne w konkurencyjnej cenieOto kolejna partia produktów Apple warta tego w Czarny piątek 2021 (patrz poniżej). Świetne promocje na iPady obowiązują również na stronie Fnac, gdzie cena iPada 8 wynosi 299,99 euro zamiast 389 euro.
  • Apple oferuje na swojej stronie bony upominkowe App Store i iTunes : 50 euro za zakup iPhone’a 12, 12 Mini i iPhone’a SE; 75 euro na zakup AirPods; 50 euro na zakup Apple Watch; 100 euro na zakup iPada 11” i iPada Pro 12,9 cala; 100 EUR lub 200 EUR w zależności od zakupionego MacBooka i 50 EUR za słuchawki Beats.
READ  konsumpcja. Dlaczego słuchawki znikają z nowych etui na smartfony

Witryny e-commerce oferują wybór słuchawek AirPods po obniżonych cenach, szczególnie dla Czarny piątek 2021. Pojawienie się AirPods 3 obniżyło ceny poprzednich wersji, 1 i 2 oferowanych w przebojowych cenach! To właśnie oferują w poniedziałek witryny sprzedaży online.

AirPods trzeciej generacji zostały zaprezentowane w ten Czarny piątek w cenie poniżej 200 euro, co jest ogromnym rabatem w stosunku do ceny początkowej. Zwróć uwagę, że Rakuten zaoferował te bezprzewodowe słuchawki Apple za mniej niż 180 euro. Konkurencja jest zacięta w Czarny piątek 2021. Oto, co na razie możemy znaleźć:

AirPods Max jest również częścią słuchawek sprzedawanych w tym wspaniałym okresie Czarnego Piątku 2021 roku. Oto linia słuchawek Apple. Cena kasku spadła podczas Czarnego Piątku poniżej 450 euro.

AirPods Pro to najbardziej wyjątkowe produkty słuchawkowe firmy Apple. Zawiera skuteczny mechanizm redukcji szumów, tryb „Przezroczystości”, unikalny dla AirPods. Również w tych bezprzewodowych słuchawkach znajdziemy tryb audio-przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy. Promocje pojawiły się na AirPods Pro, oto wybór, aby ocenić różnice cenowe u głównych sprzedawców.

Produkty marki Apple zawsze podlegają pewnym promocjom podczas Czarnego Piątku. W Czarny Piątek 2021 r. promocje pojawiły się na MacBooku, a także na akcesoriach, a także na podłączonym Apple Watchu, AppleWatch. Powinieneś wiedzieć, że promocje z okazji Czarnego Piątku nadal dotyczą AppleWatch, ale nie zawsze są one znaczące lub dotyczą tylko wybranych modeli, które do tego czasu nie sprzedawały się dobrze. Pamiętaj, że iPhone’y są również pokazywane w promocjach, aby je sprawdzić, przejdź do Nasza dedykowana strona Black Friday na iPhone’a.

Przypominamy, że Black Friday nie jest ważną datą dla Apple, które tylko nieśmiało bierze udział w tym procesie. Z drugiej strony jest to główne miejsce spotkań sprzedawców takich jak Amazon, Fnac, CDiscount, Boulanger, a nawet Darty. Należy pamiętać, że ceny wskazane na tej stronie są orientacyjne i mogą ulec zmianie.