Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wśród sugestii dotyczących winy poseł Macroni cytuje „przyjaciół”

Wśród sugestii dotyczących winy poseł Macroni cytuje „przyjaciół”

W poniedziałek 5 lutego przedstawicielka Caroline Ebadi odniosła się do charakteru amerykańskiego serialu, krytykując Nobisa, nie wywołując przy tym większych reakcji w siedzibach Zgromadzenia Narodowego. Trzeba powiedzieć, że Wybrany Renesans przypisuje charakter Chandlera frazie jego przyjaciela Joey'a.

Niesamowite zdanie. W rozproszonej połowie kadencji posłanka Ennahda Caroline Abadi w poniedziałek (5 lutego) broniła rządu Gabriela Attala, który spotkał się z pierwszą krytyką od czasu przybycia do Matignon. Aby zganić Nobisa, wybrany urzędnik z Isère zacytował serial „Przyjaciele”.

„Jak powiedział nieżyjący już Chandler Bing z dużą dozą samokrytyki: «Nieważne, co mówisz, ważne jak to mówisz»” – powiedział dziennikowi Tribune były właściciel pensjonatu.

Bądź ostrożny

Zanim oskarżymy dumną gazetę „La France” o „płacz nad zaprzeczeniem demokracji, jak zawsze nad katastrofą i nad wrzeszczącym wilkiem”, będziemy musieli zmienić nazwę „Pierre i Wilk” na „Jean-Luc i Wilk.”

Czy to jest zawiłe powiązanie amerykańskiego serialu z symfoniczną opowieścią Siergieja Prokofiewa? Metafora Carolyn Abadie okazała się jednak porażką.

Jeśli rebelianci wyrazili ubolewanie z powodu niepoddania się przez Gabriela Attala wotum zaufania pod koniec jego przemówienia politycznego, nie zareagowali gniewem. Sam premier, słuchając, wydawał się ostrożny.

Zdanie, które powiedział Joey

Trzeba powiedzieć, że poza odniesieniem do postaci Chandlera Binga, odniesienie to jest niedokładne. To nie zmarły w grudniu ubiegłego roku Matthew Perry wypowiedział to zdanie w serialu Przyjaciele, ale jego współlokator i najlepszy przyjaciel Joey.

Przytoczone przez posłankę zdanie pochodzi z odcinka, w którym ta ostatnia, dzieląca obecnie mieszkanie z młodą kobietą (w tej roli Elle Macpherson), docenia jej gust w wystroju wnętrz. Na liście: suszone kwiaty, ozdabianie czasopism i zdjęcia dzieci na ścianie.

To wystarczy, aby Chandler powiedział: „Stajesz się kobietą” i zirytował Joey’a, który następnie odpowiedział: „Nie chodzi o to, co mówisz, ale o sposób, w jaki to mówisz… Chandler, boję się”. Staję się dziewczyną.

READ  Angouleme: Karen Viard uderza dziennikarza i zostaje wyrzucona

Dość powiedzieć, że świat Zgromadzenia Narodowego wydawał się dość odległy i miał niewielki wpływ na wynik wotum nieufności. Nic dziwnego, że został powszechnie odrzucony.

Najczesciej czytane