Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wreszcie pierwszy fragment filmu z Alexandrem Astaire i Alanem Shabbat

Liczymy też dni, które dzielą nas od premiery Camelot: Pierwszy strumieńDziś odkrywamy pierwszy fragment filmu. Wystarczy, aby fani eksplodowali radością!

Pierwszy oficjalny wyciąg

Od ponad dziesięciu lat kochankowie Camelot Czekam na pokaz filmu. kilkakrotnie przekładany z powodu epidemii, Camelot: Pierwszy strumień Ma trafić do kin w przyszłym miesiącuDokładniej, 21 lipca. Data Wszyscy byliśmy zakreśleni w naszych kalendarzach, prawda?

Jeśli Alexandre Astier był przynajmniej powściągliwy w promowaniu? Camelot: Pierwszy strumieńSprawy poprawiły się kilka tygodni temu. po udostępnieniu Dwadzieścia pięknych naklejek Dzięki cytatom z filmu odkrywamy jednominutowy fragment.

Widzimy siedzącego Artura (Alexander Astaire), księcia Akwitanii (Alain Sabbat), księżną Akwitanii (Geraldine Nacache) i Alzgara (Guillaume Gallian). Powrót Artura do Królestwa Logris bardzo cieszy księcia Akwitanii, ponieważ najwyraźniej cieszył się z odzyskania przez Artura tronu i wygnania Lancelota.pacjent tyran“. Jeszcze Wydaje się, że Artur nie podziela jego entuzjazmu.

Fani serialu naturalnie ucieszą się, że utrzymany został ton serialu: Wygląda na to, że Alexander Astaire zachował swój geniusz do pisania dialogówMimo smutnej sytuacji zaczynamy się uśmiechać przez cały fragment.

Ciekawe podsumowanie na wiele sposobów: Po pierwsze, Jeśli koniec ostatniego odcinka szóstej książki obiecuje nam, że „Artur znów zostanie bohaterem„Wydaje się, że jest jeszcze długa droga, zanim Suweren powróci do tego, czym był wcześniej.. Arthur pamięta, jaki był w Księdze Piątej poprzez swój wygląd fizyczny i jego związek ze swoim przeznaczeniem Camelot: Pierwszy strumień Być może powinien powiedzieć nam duchową i osobistą ścieżkę, dzięki której Artur zaakceptuje swój los his.

zestaw, Dziwimy się, że Alzagar (postać grana przez Guillaume Galliène) jest obok Artura i księcia Akwitanii. W rzeczywistości wielu wyobrażało sobie, że ten ostatni będzie przeciwnikiem sprzymierzonym z Lancelotem. w Wideo, użytkownik YouTube Kapitan Popcorn wyobrażał sobie, że Zagar wykorzystuje jego podobieństwo do Artura, by oszukać tych, którzy gromadzą się dla jego sprawy, zanim sprzeda ich Lancelotowi.. Czy bohater będzie walczył o powrót króla, czy go zdradzi, gdy dotrze do Bretanii? Odpowiedz 21 lipca!

READ  Fort Boyard: Vincent Lajave powraca jako Megagaf