Wow, LeBron pokonał bramę finału we Frankfurcie

Fabien Le Floquet, Media365: Opublikowano w sobotę, 4 listopada 2023 o 22:16

Młody francuski geniusz tenisa stołowego Felix Lebrun przegrał w sobotę w półfinale turnieju WTT we Frankfurcie z Chińczykiem Ma Longiem (8-11, 5-11, 6-11, 11-9, 8-11).

Podróżując po całym świecie Po wyjątkowej wymianie zdań z Simone GauziFelix LeBron miał szansę zakwalifikować się do mistrzostwa Finał Mistrzów WTT we Frankfurcie Sobota. Aby tego dokonać, musiał jednak pokonać Ma Longa, pięciokrotnego mistrza olimpijskiego. Młody francuski zawodnik ukłonił się logiczniemimo to udało mu się wygrać seta (1-4).

Europejski numer jeden

Felix Lebron, który ma zaledwie 17 lat, dał z siebie wszystko przeciwko Chińczykom, trzeciemu zawodnikowi na świecie i od wielu lat referencji w sporcie. Francuz prowadził 7:5 w pierwszym secie, po czym przegrał i ostatecznie przegrał pierwsze trzy sety. Po świetnej reakcji w czwartej rundzie, którą udało mu się wygrać wynikiem 11-9. Zawodnikowi z Montpellier nie udało się tego wyczynu w ostatniej rundzie (8-11, 5-11, 6-11, 11-9, 8-11), aż do ostatecznej logicznej porażki. Ale tej porażki w półfinale nie musi się wstydzić. Jego obecność na tym etapie turnieju w pewnym sensie potwierdza Jego postępy w ostatnich tygodniachPodobnie jak jego oszałamiające zwycięstwo w ćwierćfinale w piątek nad południowokoreańskim Lee Sang-soo (3-2).

stał się Zawodnik numer jeden w Europie, a obecnie ósmy na świecieNajmłodszy z braci LeBron zdobył swój pierwszy tytuł WTT 22 października w Antalyi, pokonując Niemca Dimitrija Ovcharova. Dobry znak na osiem miesięcy przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. Kto faktycznie wygrał tegoroczne Igrzyska Europejskie. Jego brat Alexis (22. zawodnik świata) również zdobył brązowy medal podczas tych igrzysk, które odbyły się w czerwcu ubiegłego roku w Polsce, a on także stwarza szansę na zdobycie medalu dla reprezentacji Francji latem przyszłego roku we Francji kapitał.

READ  Cristiano Ronaldo wyrzuca Jorge Mendesa!