Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WoW China Shutdown: Gracze mogą pobrać dane konta – World of Warcraft

Dni World of Warcraft są w Chinach policzone. Temu Negocjacje między Blizzardem a NetEase Nie wyszło, Blizzard musiał zdecydować się na opublikowanie systemu umożliwiającego chińskim graczom pobieranie danych z ich konta WoW, postaci oraz wbudowanego sprzętu.

To prawdziwa katastrofa, której wkrótce doświadczy chińska społeczność World of Warcraft. Po 23 stycznia NetEase wyłączy serwery i wiele gier Blizzarda stanie się niedostępnych.

W przypadku WoW Blizzard oferuje możliwość Pobierz dane konta aby ponownie wykorzystać je później do odzyskania, gdy studio znajdzie nowego partnera. Gracze mogą zapisywać dane lokalnie na swoich komputerach. Będziesz musiał szczególnie uważać, aby nie stracić cennego pliku, w przeciwnym razie będziesz musiał zaczynać od zera.

Nie trzeba dodawać, że manewr jest ryzykowny. Niektóre plotki już donoszą o archiwach, których nie można pobrać lub są na sprzedaż w Internecie. Ponadto, gdy konto zostanie zbanowane, gracze nie będą mogli się już zalogować. Musimy więc porzucić myśl o uczestnictwie w wydarzeniach, które z pewnością będą miały miejsce w Orgrimmar czy Stormwind w ostatnich godzinach życia gry w Chinach.

Miejmy nadzieję, że Blizzard szybko znajdzie partnera, dzięki któremu chińscy gracze znów będą mogli w pełni cieszyć się grą MMORPG, tym bardziej, że Dragonflight to wciąż świetne rozszerzenie.

Na dole ekranu znajdziesz możliwość pobrania danych opublikowanych przez Piotr Yu na Twitterze. Nawiasem mówiąc, przetłumaczyłem dla ciebie informacje na język francuski.

Worlds of World of Warcraft będzie tymczasowo niedostępny w tym regionie po 23 stycznia 2023 r.

Możesz teraz pobrać swoje postępy w grze (w tym postacie i sprzęt z kont World of Warcraft), aby móc je przywrócić w przyszłości.

Lokalne zapisywanie postępów w grze spowoduje zablokowanie konta bez względu na to, ile czasu gry pozostało. Zachowaj swoje archiwa, ponieważ mamy nadzieję, że będziemy mogli z nich później skorzystać.

READ  Promocje na iPhone'a 13 są rzadkie... a my znaleźliśmy okazję, żeby kupić go z rabatem!

Zapisz swoje postępy w grze lokalnie

Przesyłając swoje postępy w grze, Twoje konto zostanie natychmiast zablokowane.

Nie będziesz już mógł używać tego konta, dopóki nie zostanie ono później przywrócone.

Ta funkcja i zarchiwizowane postępy w grze podlegają Umowie licencyjnej użytkownika końcowego B.Net.

Jeśli jesteś pewien, wpisz ZABLOKUJ KONTO.