Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

MSI RTX 4090 Supreme Classic w Chinach!

MSI RTX 4090 Supreme Classic w Chinach!


Krótka wycieczka po Chinach, gdy chińska filia MSI prezentuje RTX 4090 Supreme Classic. W rzeczywistości jest to po prostu RTX 40 z radiatorem RTX 3090 Ti. I tak odnajdujemy design i koncepcję starych modeli… Jeśli to umożliwia obniżenie biletu wstępu na taką kartę, to czemu nie.

RTX 4090 Supreme Classic: nowe ze starym!

Ta nowa karta wyraźnie czyni coś nowego ze starego. W rzeczywistości marka po prostu nakłada radiator RTX 3090 Ti Suprim na 4090. Dlatego uważamy, że stary projekt jest ciemniejszy z czarnymi wstawkami. To samo dla tylna rejestracja Który pokazuje starożytne logo Smoka zastosowane w serii.

Jednak radiator również bazuje na starej konstrukcji. Tutaj będziesz musiał zignorować łaźnię parową, aby skończyć z dużą miedzianą podstawą i rurami cieplnymi. Tak więc nieuchronnie pozostaje to zaletą w zakresie masy, ponieważ ta wersja waży zaledwie 2,1 kg w porównaniu z 2,4 kg w przypadku modelu 4090 wyposażonego w nowy radiator. Tak jak poprzednio zyskujemy kilka milimetrów wysokości i grubości, ale nic poza tym. Co więcej, ta sama uwaga dotyczy respiratorów, w których obecnie znajduje się Torx 4 zamiast Torx 5.

Ponadto użycie starego radiatora nie jest zgodne ze spadkiem wydajności. Model Classic działa również z częstotliwością 2640 MHz wzmacnia poprzez markowe oprogramowanie.

Pozostaje tylko zobaczyć, czy ta wersja ujrzy światło dzienne również w naszych krajach, czy też będzie to model przeznaczony na rynek azjatycki. Jak powiedzieliśmy, jeśli pozwoli to obniżyć cenę karty, korzystając jednocześnie z dedykowanego modelu w wygląd Czysto, czemu nie.


par lód i in Być Arkusze danych MSI (Chiny)!


READ  Fnac i Darty dosłownie przeceniają najlepsze produkty technologiczne