Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

World of Warcraft Burning Crusade Classic ukaże się na początku czerwca – nowości

Od 18 maja, po zaplanowanych pracach konserwacyjnych w każdym regionie, pojawi się przedpremierowa aktualizacja Burning Crusade Classic. Tak więc każda postać otrzyma kilka opcji: sklonowanie i przeniesienie do zawartości Burning Crusade (za darmo), pozostanie w królestwie Classic Era (za darmo) lub skorzystanie z usługi klonowania postaci, aby cieszyć się obiema wersjami gry. . W takim przypadku należałoby zapłacić równowartość 35 USD za list za rozwój w dwóch różnych wersjach. Blizzard określa również, że aktywacja klona jest nieodwracalna, na przykład Szczegółowy opis w języku francuskim. Innymi słowy, jeśli przypadkowo aktywujesz niewłaściwe klonowanie, będziesz musiał przejść przez płatną usługę klonowania, aby przenieść go do żądanego typu z królestwa.

Bohaterowie, którzy zdecydują się przemierzyć Mroczny Portal, znajdą się na Półwyspie Piekielnego Ognia, aby ponownie przeżyć wyzwania i wydarzenia z tego słynnego rozszerzenia. Od 18 maja Blizzard będzie oferował opcjonalną usługę Sesame na poziomie 58, aby umożliwić graczom, których postacie nie osiągnęły wymaganego poziomu, dołączenie do znajomych w Outland po aktywacji rozszerzenia. Ponownie, zajmie ci to równowartość 39,99 USD Korytarz Ciemnej Bramy, Jest ograniczone do jednego użycia na konto i niemożliwe do użycia w Blood Elves lub Draenei – logiczne, ponieważ są to dwa typy ras, które zostały wprowadzone w Burning Crusade.

Jeśli dostęp do Burning Crusade Classic jest objęty subskrypcją dla graczy WoW bez dodatkowych kosztów, Blizzard planuje Edycję Deluxe za 69,99 € / $ z wieloma nagrodami, w tym wspomnianym popularnym Sesame, 30 dniami gry, etapem wierzchowca Viridian-Hunter dla Odpowiedniki Burning Crusade i Shadowlands, nie wspominając o kosmetykach, takich jak Illidan’s Path, które pozostawiają płomienie w ślad za twoją postacią, lub inspirowany Hearthstone Mroczny Portal, aby dostosować swoją postać. Portal transportowy.

Przeczytaj także | Zanurz się ponownie w World of Warcraft Classic?

READ  IKEA: Te 5 nowych, niedrogich akcesoriów szybko stanie się niezbędnych w Twoim domu!