Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wizz Air uruchamia 2 nowe trasy do Polski

Wizz Air uruchamia 2 nowe trasy do Polski

Obie nowe trasy będą kursować dwa razy w tygodniu.

Wizz Air rozwija się z Londynu Luton

Dwa nowe polskie miasta to Bydgoszcz i Łódź, które są wyjątkowym wyborem dla tanich przewoźników. Oba miasta mają wyjątkową tożsamość i bogatą kulturę, co czyni te 2 miejsca bardzo atrakcyjnymi dla podróżników.

Wyjazdy są w czwartki i soboty, a godziny są następujące:

Wyjazd z Londynu Luton- Bydgoszcz o 12:50 i przyjazd o 16:00. Wylot z Londynu Luton – Łódź o 16:35 i przyjazd o 17:50. Typ samolotu, który ma potwierdzić nowe loty, nie został jeszcze określony. Jednak przewoźnik ekonomiczny posiada flotę składającą się wyłącznie z Airbusów A320-200s, 6 Airbusów A320 Neos, 34 Airbusów A321-200s i 53 Airbusów A321 Neos. Wizz Air zapewni około 360 miejsc tygodniowo do każdego miejsca docelowego w Polsce, jeśli wykorzystany zostanie 180-miejscowy Airbus A320. 186-miejscowy Airbus A320neo 372 i Airbus A321-200 zapewni około 460 miejsc tygodniowo.

Wizz Air wycofuje się z byłej Jugosławii

Wizz Air zwiększył liczbę swoich tras w Europie, ale firma uziemiła kilka lotów ze swoich baz w byłej Jugosławii na sezon zimowy, który rozpoczyna się 30 października. Wizz Air stanął również w obliczu niedoborów kadrowych, które ostatnio dotknęły niektóre z jego baz w byłej Jugosławii, co doprowadziło do kilku odwołań lotów. Baza Wizz Air w Sarajewie w byłej Jugosławii zostanie tej zimy dotknięta dużą liczbą zawieszeń tras. Loty między Sarajewem a Saarbrücken zakończą się trzy miesiące po rozpoczęciu. Ostatnia usługa w roku między dwoma miastami zaplanowana jest na 1 października i zostanie wznowiona dopiero 28 marca.

READ  Transmission przekazuje swoje roczne wydanie do Polski