Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Windows 11 jest darmowy dla użytkowników Windows 7, 8.1 i 10, potwierdzono

To było wielkie pytanie, które zadawali sobie wszyscy użytkownicy systemu Windows: czy system Windows 11 będzie bezpłatny, gdy masz już licencję na system operacyjny? Podczas gdy Microsoft był w trakcie tworzenia oficjalnego systemu Windows 11, pojawił się wyciek oprogramowania, który sprawdza, czy Twój komputer może się zaktualizować. Zapewnia, że ​​aktualizacja będzie bezpłatna dla użytkowników Windows 7, 8.1 i 10.

Nowa wersja systemu Windows jest już dostępna! Jeśli Microsoft właśnie zakończył swoją konferencję, plik ISO z Okna 11 Już od kilku dni chodzi po sieci. Dzięki niemu możemy już poważnie zorientować się w nowych funkcjach, które zostały wprowadzone do systemu operacyjnego, zanim Microsoft oficjalnie uruchomił system.

Konferencja już się zakończyła, ale kluczowe pytanie pozostaje: Czy będziemy mogli przeprowadzić migrację ze starszej wersji systemu Windows do systemu Windows 11? A przede wszystkim bez wydawania ani grosza? Tak już jest w przypadku Windows 10, który umożliwia korzystanie z klucza rejestru Windows 7 lub 8.1. Ale czy będziemy mieli te same przywileje w Windows 11? Informacje zostały właśnie potwierdzone przez wyciekające narzędzie weryfikacyjne o nazwie Windows PCHealthCheckSetup.msi.

Do zainstalowania systemu Windows 11 można użyć klucza rejestru systemu Windows 7, 8.1 lub 10

Ale wiemy o tym mniej więcej od jakiegoś czasu, dzięki kolejnemu narzędziu: Czytnik konfiguracji klucza produktu. Zwykle pozwala to na odwołanie się do kluczy różnych produktów Windows, a tym samym poznanie możliwości migracji z jednej wersji do drugiej.

Klucz produktu Windows 11

Uruchamiając aplikację, widzimy już, że Microsoft zaoferuje możliwość migracji ze starszej wersji Windows do Windows 11. Ale w połowie konferencji Walkingcat udostępnił link do pobrania popularnego narzędzia Microsoft. Windows PCHealthCheckSetup.msi Po prostu sprawdź, czy Twój komputer może zaktualizować system do Windows 11.

READ  WhatsApp testuje tryb wielu urządzeń, aby wysyłać wiadomości bez korzystania z telefonu

Po uruchomieniu programu pojawia się okno, w którym widzisz m.in. baner z tekstem: „Sprawdźmy, czy ten komputer ma Wymagana minimalna konfiguracja. Jeśli tak, będziesz mieć prawo do bezpłatnej aktualizacji, gdy tylko stanie się dostępna.” Wiemy więc, że aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich kompatybilnych komputerów od Windows 7, 8 lub 10. Co myślisz o Windows 11? ? Czy zamierzasz zaktualizować? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzach!